Záchranáři (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2018, 50 min

Bál jsem se, že vzhledem k tématu to bude srdceryvné, dojemné, což není můj oblíbený žánr, proto mě ty americké verze těchto druhů pořadů nebraly a čekal jsem na českou verzi. Ale tohle je ve stejném stylu jako Policie v akci. Dokonce i ten styl panelů s jménama lidí, i ty úvodní a záverečné komentáře, i ta závěrečné titulky.(17.5.2018)

• lubospoti

Možná to není až tak špatný nápad.. Ale provedení je příšerné.. Typická pokleslá zábava na TV Barrandov.(15.5.2018)

• Pklaun

Kdyby tam nebylo to příšerný přehrávání ze strany přítomných, nemuselo by být špatné. Podobný pořad jsem sledoval před lety na RTL, ale byl to spíš dokument, než reality show. Tak co se dá očekávat od nízkonákladového pořadu. Opět dobrá myšlenka zprzněná touhou po šťavnatém přiběhu a sledovanosti typickeho televizního spotřebitele.(2.5.2018)

• zdeny99

Klasické televizní dno od soukromé televize Barrandov. [11. hodnocení, 2. komentář, 18%](3.5.2018)

• Tigran

Možná ještě o ždibíček horší, než policie v akci. Cením.(6.9.2018)