Jo, tohle se dost povedlo . Zajímavé herecké obsazení. E.Křenková se z rolí dívek přesunula do role matky a její utrápený výraz známý už od "Vyprávěj" zde sedí i na malém prostoru určeném její postavě moc dobře... Děj z kterého mrazí dnes rezonuje o moc více než tvůrci čekali..Vulgární komunikace na straně "padouchů" je konečně pochopení života. Seriál se rozjížděl pomalu a dozraje určitě k překvapení seriálové sklizně letošního roku. ČT, jen tak dál !! Paráda.... Připomínka k dějové lince: Některe procesy a úkony jsou zde moc zevšeobecněny, což se někomu může zdát na škodu. Někdo naopak ocení přehlednou jednoduchost. Já osobně bych klidně přidal další dva díly a rozevřel příběhové struktury. Pokud by seros byl součástí některé dnes populární sreamovací služby asi bych nevydržel čekat týden na další díl....(1.10.2019)

Začíná se tam, kde skončila předchozí epizoda, případ na díl je již naplno spjat s celoseriálovou kauzou. Ve škole nás učí jak je skvěle rozdělena státní moc (zákonodárná, výkonná a soudní) a zde je vidět, jak jsou na sobě nezávislé. Nejhorší na tom je, že je to natočeno podle skutečného příběhu jednoho policisty.(4.1.2020)

Jěště , že jsem vydržel do tohoto dílu . Je vidět , že to má vzestupnou tendenci . Rychlá akce v úvodu a pak člověk čeká , co bude dál . Z Mádla , teda jeho postavy , udělali debila co bere úplatky , i když je nebere . Jako ze života . Jak to kurde celé dopadne ??(1.10.2019)

"Jsme po kolena v hovnech, a nikdo z nás neví proč.."(6.10.2019)

Sráči !!!!!! Všechno to jsou sráči, a ten svět kolem nás je jedna veliká sračka !!! Tu blonďatou svini bych poslal na víkend do afghánistánu, odstřelovače omilostnil pro nepříčetnost, pana hejtmana pohodil hladovejm prasatům, a pana vedoucího fízla vykastrovat, umlátit basebolkou, a na závěr obětovat jak beránka. No a k tomu přidat celej ten vládní ansámbl kolem nás, a bylo by tu snad i docela fajn :-)......obhájkyně je boží, a Mádl ...jako Svoboda to docela zvládá, jako Mádl je boží.(1.10.2019)