• KIT.HL
  ****

  Jo, tohle se dost povedlo . Zajímavé herecké obsazení. E.Křenková se z rolí dívek přesunula do role matky a její utrápený výraz známý už od "Vyprávěj" zde sedí i na malém prostoru určeném její postavě moc dobře... Děj z kterého mrazí dnes rezonuje o moc více než tvůrci čekali..Vulgární komunikace na straně "padouchů" je konečně pochopení života. Seriál se rozjížděl pomalu a dozraje určitě k překvapení seriálové sklizně letošního roku. ČT, jen tak dál !! Paráda.... Připomínka k dějové lince: Některe procesy a úkony jsou zde moc zevšeobecněny, což se někomu může zdát na škodu. Někdo naopak ocení přehlednou jednoduchost. Já osobně bych klidně přidal další dva díly a rozevřel příběhové struktury. Pokud by seros byl součástí některé dnes populární sreamovací služby asi bych nevydržel čekat týden na další díl....(1.10.2019)

 • Luk Skywalker
  ****

  Začíná se tam, kde skončila předchozí epizoda, případ na díl je již naplno spjat s celoseriálovou kauzou. Ve škole nás učí jak je skvěle rozdělena státní moc (zákonodárná, výkonná a soudní) a zde je vidět, jak jsou na sobě nezávislé. Nejhorší na tom je, že je to natočeno podle skutečného příběhu jednoho policisty.(4.1.2020)

 • fafejt001
  ****

  Jěště , že jsem vydržel do tohoto dílu . Je vidět , že to má vzestupnou tendenci . Rychlá akce v úvodu a pak člověk čeká , co bude dál . Z Mádla , teda jeho postavy , udělali debila co bere úplatky , i když je nebere . Jako ze života . Jak to kurde celé dopadne ??(1.10.2019)

 • Tommassi3
  ****

  "Jsme po kolena v hovnech, a nikdo z nás neví proč.."(6.10.2019)

 • Shitonit
  *****

  Sráči !!!!!! Všechno to jsou sráči, a ten svět kolem nás je jedna veliká sračka !!! Tu blonďatou svini bych poslal na víkend do afghánistánu, odstřelovače omilostnil pro nepříčetnost, pana hejtmana pohodil hladovejm prasatům, a pana vedoucího fízla vykastrovat, umlátit basebolkou, a na závěr obětovat jak beránka. No a k tomu přidat celej ten vládní ansámbl kolem nás, a bylo by tu snad i docela fajn :-)......obhájkyně je boží, a Mádl ...jako Svoboda to docela zvládá, jako Mádl je boží.(1.10.2019)