Strange Angel (TV seriál)

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 2018–2019, 16 h 53 min (Minutáž: 46–54 min)

Tvůrci:

Mark Heyman

Předloha:

George Pendle (kniha)

Daniel Hart

Jack Reynor, Rupert Friend, Michael Gaston, Bella Heathcote, Louis Mustillo, Zack Pearlman, Rade Šerbedžija, Greg Wise, Hope Davis, Randy Oglesby, Kerry O'Malley, Veronica Osorio, David Wells, Gillian White, Meredith Thomas, Texas Battle, Elena Satine, Karl Makinen, Endre Hules, Craig Welzbacher, Kara Luiz, James Martin Kelly, Michael Spellman, Todd Stashwick, Eddie Kaulukukui, Daniel Hagen, Jake Lockett, Jeremy Denzlinger, Kelvin Brown, Phil Abrams, Chris Marroy, Katie Booth, Kurt Ela, Josh Zuckerman, Rodney J. Hobbs, Brandon Scott, Kate Burton, Molly Hagan, Brenna Otts, Shaun Duke, Jonathan Runyon, Eddie Diaz, Allan Graf, Angus Macfadyen, Tamara Feldman, Alma Martinez, Ramón Franco, J. Downing, Amanda Maddox, Liz Carey, Lyliana Wray, Danni Wang, Ezmie Garcia, David Goryl, Junes Zahdi, Michael Oosterom

David A. Rosemont

Scénografie:

Warren Alan Young, Susan Mina Eschelbach (set dekoratér)

Kostýmy:

J.R. Hawbaker

Příběhová linie s výzkumem rakety mě bavila, ta s kultem taky ušla, ale zbytek spíše nudil. Anotace vypadala hodně zábavně a sexy, ale pohužel ve finále nic moc.(25.9.2018)

Ačkoli má logika událostí dramatizující události kolem dvojího života Jacka Parsonse často víc děr než ementál, je docela jasné že tvůrcům jde většinou v první řadě jen a pouze o efekt. A v této snaze se jim daří nadmíru, každá epizoda uvede alespoň jednu úchvatnou a pamětihodnou scénu. A závěry obou dosavadních sérií je korunují.(10.9.2019)