Série(2) / Epizody(40)

Keď sa nezávislá a rozbehaná Tina dozvie, že je tehotná, jej život sa obráti naruby. Aby toho nebolo málo, deti budú dve a ich otca Roba stretla iba nedávno a rozumejú si len v posteli. Začína sa šialená jazda naprieč siedmimi mesiacmi Tininho rizikového tehotenstva. Vďaka svojej kamarátke Agáte, ktorá čaká už svoje druhé dieťa, sa Tina zoznamuje s pestrou skupinou rodičov v očakávaní. Stretávajú sa spolu v materskom centre a ich rozdielne prístupy a povahy sú zdrojom mnohých konfliktov a komických situácií. Samozrejme, nesmú chýbať ani rodičia hlavných hrdinov a v partnerských vzťahoch to Tine poriadne zamieša aj kamarát a kolega Adam, ktorý vždy chcel byť niečím viac… (TV JOJ)

marhoul

Divák by se neměl tak okatě podceňovat. Ale na stranu druhou VOILA!, podařilo se uvést dílko, které nemá vypracovaný scénář, během tvorby nebyl přítomen dramaturg, ani lucidní režisér a herci, i kdyby se rozkrájeli, nemají co hrát. Jo a hudbu vyřešíme písničkou... Seriálová konzumentka je přece omezená blbka, která si chce především odpočinout. A je jí jedno u čeho. To je naše cílová skupina. Poplavu proti proudu: myslím, tedy jsem. Vývoj příběhu, rádobymilepotřeštěnýhumor i celková atmosféra mi připomněli pestrobarevnou záležitost, viděnou jednou po ránu, před deseti lety. Jmenovalo se to Teletubbies. Jedna hvězdička za Havelku. ()

Rex Mundi

Normálne by som sa mala pod zem prepadnúť, ale proti všetkým očakávaniam, navzdory mojej nechuti k slovenským sitkomom, nesympatiám k hlavnej herečke, atď atď... je to celkom sranda. Sú tam dobré hlody, a aj keď väčšina humoru stojí na preháňaní a hlúposti postáv, čo ma dokáže rozčúliť aj keď nejde o budúce matky (ak ide, tak dvojnásobne), ale tuto to napodiv funguje. Som z toho jeleň. Najväčší šok bol, že si to začal z archívu púšťať manžel... najprv som len počúvala na pol ucha a neskôr aj začala pozerať a byť zvedavá na dej. Hoci si stále myslím, že ako triviálna agitka na "však urobme si decko pri prvom náhodnom sexe a založme si na tom vzťah a život, bude to idylka" je to plytké. Posolstvo mizerné, ale gagy sú fajn. ()

MM_Ramone odpad!

Kristína Farkašová je protekčné decko z hereckej rodiny. Jej dedo Laco Farkaš bol herec, jej otec Boris Farkaš bol tiež aký taký herec a tak sa i toto nemehlo dalo na hereckú dráhu. Avšak absolútna absencia nadania či talentu z každého jej hereckého pokusu robí len trapnú frašku. Tejto nezdravo sebavedomej, arogantnej hlupani to však vôbec nevadí a sama seba štylizuje do úlohy modernej liberálnej feministky, ktorá má patent na rozum. Idiotský seriál "Som mama" je exhibíciou samoľúbej debility tejto kaviarenskej pseudo intelektuálky. Primitívny odpad! ()

Studentkaba

Čakala som, že to bude 20 min sitcom, ale ani tento formát nie je najhorší. Hodnotím po 2 častiach, ktoré som videla viac krát. Kristínu nemusím, ale podľa mňa ako herečka to dáva výborne, rovnako ako zvyšok obsadenia . Zuzana Kanócz je skvelá. Rovnako som si pôvodne myslela, že to bude natočený jej príbeh, tak som sa musela trochu preorientovať z mojich očakávaní na seriál od trafenej Tine. Som však milo prekvapená. Zatiaľ to má vtipné, celkom reálne rozhovory. Som zvedavá čo bude ďalej. Dávam 4 hviezdičky, lebo súhlasím, že je to SK nadpriemer. edit 5.12.2018: Dávam 5 hviezdičiek, aby som to tu trochu pozdvihla, lebo seriál ma baví. Sú tam reálne dialógy, nič sa nenaťahuje, problémy sa riešila a aj sa zasmejem. Keď to porovnám s oteckami alebo starým zlým panelákom, tak toto je úplne iná liga. To že je Tina šlahnutá, je len ukážka toho aké ženy vedia byť, počas tehotenstva a na materskej, zažila som to s nejednou kamarátkou, a môžem povedať, že je to reálne. :D ()

anderson

Mladá Farkašová - v reálnom živote - porodila a v návale popôrodnej eufórie (alebo depresie?) nadobudla dojem (podobne ako Urbaníková), že teraz už môže zasvätene "filozofovať" o živote. Neviem čo na to ženy, ale pre mňa bolo sledovanie utrpením. A ani moja drahá polovička sa v tom našťastie nenašla. Takže na slovenské pomery vraj výrazný nadpriemer? "Leda ve snu." Oslava povrchnosti, postupujúcej hodnotovej degenerácie a sebaklamu o tom, že toto je vraj humor. Farkašovej odporúčam vystúpiť z okruhu svojich rovnako postihnutých kámošiek a vyraziť do slovenskej reality v ktorej žijú ozajstné matky. Garantujem jej, že pokus o (ževraj) humor ju okamžite prejde. Navyše po filmárskej stránke je to nefalšované odpadové peklo. (6.9.2018) ()