V hoteli Danubia Queen sa na meno Šándor Juvelír ubytuje klenotník (Sáva Popovič), ktorý na aukciu priviezol vzácny prsteň princeznej Sissi. Prítomnosť vzácneho klenotu sprevádzajú bezpečnostné opatrenia a zvýšený záujem médií. Ako naschvál sa však práve v tomto čase na recepcii zjaví aj niekdajšia detská herecká hviezda Tommy Boy (Miroslav Noga). Kraken (Ivan Vojtek) celebrity miluje, a tak ho Adela (Zuzana Fialová) s Viktorom (Daniel Fischer) musia ubytovať, aj keď sa evidentne zdráhajú. Dobre vedia, že Tommy Boy je v hotelierskych kruhoch známy ako chorobný kleptoman. Kuchynský pomocník Niolang (Tony Porucha) má malér. Zabudol na výročie zoznámenia so šéfkuchárovou dcérou Klárikou (Mária Schumerová). Aby predišiel hádke, pred Klárikou sa tvári, že má pre ňu obrovské prekvapenie. A čo by už dievča potešilo viac než zlatý prsteň s diamantom? (TV JOJ)

mira007

Vzácný prsten vs. kleptoman Noga - nejlepší díl Delukse. Z personálu hotelu na sebe vzal tvorbu humoru jen Daniel Fischer jako Viktor, ale já se po delší době smál od začátku do konce nějakého tv díla. ()

panki9922 odpad!

Strašné, strašné, strašné. Musel som bojovať, aby som sa na túto blbosť mohol pozerať. Trápne. Je mi úprimne ľúto tých pár dobrých hercov, ktorý musia v Delukse (už názov je dementný) hrať. ()