Hotelový personál musí vyjsť v ústrety každému zákazníkovi, aj takému, ktorý si hotel vybral za miesto, kde spácha manželskú neveru. Medzi takýchto zákazníkov patrí aj istý pán Pepe Harmanec (Marián Miezga). Je to navyše Krakenov (Ivan Vojtek) známy, takže personál mu musí v ústrety vychádzať o to viac. Všetko sa skomplikuje vtedy, keď do hotela zavíta aj Elena Harmancová (Lucia Siposová). Jej neverný manžel Pepe musí urobiť všetko pre to, aby ho tu nenašla. Pomáha mu pri tom hlavne recepčný Viktor (Daniel Fischer). Poskytne mu svoju hotelovú uniformu, aby mohol v zamaskovaní z hotela nenápadne vykĺznuť. Také ľahké to však nebude. Nielenže sa mu to nepodarí, ešte aj dôjde k stretu jeho milenky Jany (Dominika Kavaschová) priamo s manželkou. (TV JOJ)

mira007

Vždycky jsem byl alergický na seriálové komedie točené v ateliéru jak na běžícím pásu s nuceným počtem rádobyvtipných scén, ale Delukse je asi druhá vyjímka potvrzující pravidlo. Nevím zda stárnu, ale já se zase nasmál i u tohoto třináctého dílu, kde se řeší milenci Miezga s Kavaschovou, kteří se potkají se Siposovou jeho manželkou a její kamarádkou, přičemž i ona má v hotelu dostaveníčko s milencem. Je to neoriginální zápletka, předvídatelné, ale ve výsledku zábavné s občasným uvěřitelným feelingem alá francouzské komedie s Funesem. ()