Na porade manažmentu hotela Danubia Queen majiteľ Kraken (Ivan Vojtek) trvá na tom, že v hoteli sa okamžite musí ubytovať nejaká svetová celebrita. Daniel (Alexander Bárta) má o problém postarané, riešenie je však naporúdzi. Samo (Ľubomír Paulovič) si spomenie, že práve tento týždeň má vo Viedni koncert speváčka Madonna. A keďže sa pozná s jednou z jej tanečníc, podarí sa mu vybaviť, že Madonna sa u nich ubytuje. Kraken je vo vytržení a hotel sa chystá na hosťa hostí. Lenže Madonna sa napokon rozhodne inak a nenájde sa nik, kto by Krakenovi oznámil, že o ňu prišli. Personál preto musí improvizovať a za Madonnu vydáva chyžnú Gizku (Iveta Pagáčová). Adela (Zuzana Fialová) dostane romantickú ponuku od istého Francoisa LeBlanca (Marcel Ochránek) na odchod do Francúzska a musí sa rozhodnúť, či ju prijme, alebo zostane so svojím manželom Róbertom (Richard Stanke). Lenka (Gabika Marcinková) už hru na klamstvá nevydrží a Daniela donúti, aby jej prezradil veľké tajomstvo zo svojej minulosti. (TV JOJ)

mira007

Námět falešné Madonny ubytované v hotelu mi přišel spíš trapný, takže jsem chtěl dát jednu hvězdu, ale pak přišla scény s autogramem a já šel v křečích smíchy do kolen tak, jak se mi to dlouho nestalo. Jestli tento typ televizního formátu má mít smysl, tak jen tehdy, když se u něj člověk zasměje, jinak zbyde jen primitivní hloupá blbina točená v ateliérech. Ano, poslední díl má v mém životě smysl za čtyři hvězdy, ikdyž už se na to nikdy nepodívám. ()

janesX

Zdá sa že táto partia tvorcov má dobudúcna zmysel a mala by ostať aj naďalej pokope v tomto zložení (to znamená bez škodlivých parazitických produktov klientelizmu a podobne). DELUKSE by sa mohlo kľudne aj uraziť, ak by sme ho porovnávali napr. s PROFESIONÁLI. Skrátka tu máme konečne naspäť tú štandardnú úroveň, ktorá sa mi pochopitelne javí ako luxus. ()