poster

Kyky Ryky a pár vajec

 • Mexiko

  Un gallo con muchos huevos

 • anglický

  A Valiant Rooster

 • Slovensko

  Kikirikí a pár vajec

 • USA

  Huevos: Little Rooster's Egg-cellent Adventure

Animovaný

Mexiko, 2015, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaposlav
  ****

  Písal som už komentár, ale zmizol, no neviem prečo. Napísal som len toľko, že ľudskú logiku ako poniektorý iní v takejto rozprávke netreba hľadať. V ktorej rozprávke so zvieracími protagonistami je logika? To, že niektoré momenty nie sú vhodné pre deti je ale novodobý fakt takmer u všetkých rozprávok. Ja som bol celkom milo prekvapený a pobavili ma parodovaní Muhamed Kiki, Jean Claude van Kacha či scénka z Karate kid.(31.12.2016)

 • kaylin
  ***

  Moc jsem mexickému animovanému filmu nevěřil, ale je vidět, že se tvůrci alespoň trochu snažili o to, aby svoje diváky bavili, což se i trochu povedlo s tím, že je na animaci vidět, že je mnohdy zjednodušená - vajíčka jsou jasným důkazem - ale i v jejich podání jsou pohyby velmi dobré. Příběh není novátorský, ale celkové provedení mi na průměr stačilo.(6.8.2017)

 • blondboss
  **

  Tvorcom tejto animovanej podivnej rozprávky sa nedá uprieť snaha o originalitu a zaujímavé postavičky, ale scenáristicky to teda bolo peklo plné nudy a klišé. Navyše animácie nestáli za veľa a skôr mi pripomínali veľmi nízko nákladový projekt, ktorý by si rád na seba zarobil. A okrem toho mi to prišlo ako akási zvláštna paródia na Rockyho spojená s Krstným otcom. Nič moc a slabé dve hviezdy. 30 %(25.5.2017)

 • Jeoffrey
  ***

  Mluvící vajíčka, oživlá slanina a hlavně Duck Norris! Pár věcí bylo na tomhle dílku docela originálních. Při scéně s chráničem úst a nápisem "Made in China" jsem se i trochu zasmál. Zbytek byl ale maximálně průměr. Animace nebyla úplně špatná, ale některé věci, jako třeba domy se mi vůbec nelíbily. Příběh byl tak průhledný, že už po cca patnácti minutách přesně víte, kam se to bude posouvat a jak to skončí a ani odkazy na Rockyho, 8. míly, Walkera Texas Rangera a ani ten Duck Norris to prostě nezachrání... Na druhou stranu některé charaktery jsou docela přijatelné a Rola (v anglickém znění) / tady vlastně Rykyho jsem nakonec měl i docela rád. Do kina bych na to asi nešel a šance, že si to pustím někdy znovu není příliš vysoká, ale jako jednorázová záležitost na odreagování se to docela dalo. 4,5/10(1.1.2016)

 • BarVo
  odpad!

  Detskému filmu som zatiaľ odpad nedala... Hanba ma fackovala, na čo som to vlastné deti vzala do kina. Príbeh bez logiky a humoru, desná hudba, uvrieskané nesympatické zvery a vajcia (!?) - to by som ešte možno oko i dve privrela. Ale tie podprahové sexizmy vo filme pre menšie deti a pointa, že k šťastiu treba zmlátiť súpera a dostať prachy, to je trefa hodne vedľa. Nechápem, čo primälo distribútora dovliecť toto z Mexika až k nám.(10.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace