Reklama

Reklama

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

  • USA Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (více)
Trailer

Rozpolcenost mezi loajalitou ke svému učiteli Obi-Wanu Kenobimu a vábením Sithů nakonec způsobuje, že se Anakin Skywalker obrací zády k Jediům a přeměnou v Dartha Vadera dokončuje svou cestu do temnot... (Bontonfilm)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Přijít a založit petici klidně může kdo chce, ale pokud se neukáže někdo, kdo má tu verzi doma schovanou v trezoru, nebo někde jinde, tak budeme mít všichni beztak smůlu, i kdyby tu nějakou petici podepsali všichni lidi na světě.. XD

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Na to určitě někdo příjde a založí petici. To nemám strach. SC udělal precends a teď to povalí ve velkém. 

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Tak šlo by se dovolávat např. po takové San Diego Leak verzi, kde by měly být navíc dva malé, ale pro fanoušky přesto zásadní  záběry navíc, ale kdo ví kde jí je dnes konec a zda vůbec ještě existuje...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Ještě že BR existuje tak 7 verzí, či co. Ale stejně by mohlo pár prázdných hlav, vymysleti petici, releasetheScottcutBR v.2.0 hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Ono se na poli SWček, tedy konkrétně ep. III volá po nějakém LucasCutu.. ?

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ti lidi jsou fakt na palici! Prý, petice za 4h verzi, která ani nikdy neexistovala. Neskutečné. ReleasetheLucascut, hahahaha!!!!

na příspěvěk reagoval Jakkob

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Fordzy

Super trailer! Dík za sdílení. :) Nejsem si ale teď jistý, zda jsem to v kině viděl opravdu s dabingem. :D Na E2 jsem byl v letním kině s dabingem, to mi zůstalo v paměti. :D

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Každopádně do dneška je to jeden z nejlepších Star Wars trailerů, lepší má jenom sedmička - ten dokázal hodně nahypovat - tenhle trailer těží jenom z toho, že samotný film má takové kvality, že to prostě nemůže být špatné :).

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

reich

Tak ono zase jestli by tyhle postavy utahly cely film, respektuve jestli maji financni potencial. Jsem presvedceny, ze Sidious by film neutahl, ale spolecne s Vaderem by to byla jina. To samy dalsii postavy jako Qui-Gon, Boba Fett... Yoda si myslim by potencial mel, to samy Obi-Wan.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

reich

Myslím že je to nepravděpodobné, postavy z prequelů by dostaly filmy leda až po těch z "originálů" a to se hned tak nestane. Jestli i Boba Fett má film místo nějákého prequelového charakteru, tak se na to prostě kašle.

reich

reich (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Já si třeba myslím, že by mohli udělat postupně příběhy jednotlivých postav Yody, Qui Gon Ginna, Dart Sidiouse a dalším, rozhodně by to bylo zajímavý. 

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Merengues9

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

reich

Já osobně miluji příběh 1 - podle mě zrovna v tom prequely excelují  - komplikovanější příběh. Sledujeme boje, nalezení Anakina, politické machinace i celý vzestup řádu v Sithů pozadí. Za mě je jednička po III a V nejlepší díl.

na příspěvěk reagoval reich

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

já si třeba myslím, že Skrytá hrozba měla vynikající příběh. potíž je, že ve srovnání s následujícími epizodami se už nejeví tak epická jako v době premiéry, události nejsou tak důležité jako klonové války, jejich začátek a konec, proto bývá ta epizoda podceňována. nebýt tohoto srovnání, nikdo na příběh nenadává.

reich

reich (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Já mám rád celkově všechny boje se světelnými meči. Epizody 1-6 jsou prostě nejlepší, i když pravda, že Epizoda I. Skrytá hrozba je nejslabší z nich příběhově, ale konec Maula vs. Obi-Wana a Qui Gon Ginna je prostě skvělý. 

Já tak nějak doufám, že Disney se pustí do příběhové linie ještě před epizodou 1. a hlavně aby to točil Lucas zase. 

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Merengues9

Arfff, tady se zase dostáváme do střetu. Ten souboj se vrací do "staré trilogie" a podle mě je to krok zpátky, ale samozřejmě nejsem objektivní :).

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

reich

Anakin vs. Obi-Wan je nejlepší souboj celých Star Wars ještě s Duel of the Fates, ale lidi to neocení..

na příspěvěk reagoval reich

reich

reich (hodnocení, recenze)

Prosím vás, hlavně sem nedávejte příklady z nových Star Wars. Na co v poslední době Disney hrábne to zmrší a samozřejmě hlavně kvůli penězům. Jinak čtu tady takhle komentáře a všechny mají něco do sebe. Já to vidím takhle, Windu odzbrojil Palpatina, ten se klátí k zemi, Windu drží světelný meč pod krkem a přichází na scénu Anakin. Nesmíte zapomínat na jednu věc, ty blesky (nevím jak to nazvat) mají obrovskou sílu a může to vlastně dost značně ublížit i Sithovi. Palpatin se snaží dostat z pasti a vypouští blesky, které se ovšem na něj odrážejí a znetvořuje ho. No zbytek bylo už nějak napsáno, jak to dopadlo.
Psalo se tady i boji Palpatina s Yodou, co se týče bojů se světelnými meči, tak to bylo dost vyrovnané opět, pak měl navrh Palpatine, ale hodně hraje taky prostředí boje. A v konečné fázi Yoda přišel o svůj meč, ale dokázal odvrátit zase blesky, to znamená, že boj skončil nerozhodně, alespoň z mého pohledu. Já mám takový dojem, že v dalších epizodách už Sidious nemá ani u sebe světelný meč, ale má z těch mečů vyrobenou hůlku, která je taky nějak mocná, asi blesky zase.
Stejně epizoda tři je vůbec moje nejoblíbenější, jenom tolik bitev se světelnými meči: na začáku Obi-Wan a Anakin vs. Count Dooku, Obi- Wan vs. generál Grievous, Mace Windu vs. Darth Sidious, Yoda vs. Darth Sidious, Anakin vs. Obi-Wan

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Uživatel reich smazal svůj příspěvek.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Darth_AK

ono to nikdy není čistě jen o šermířských dovednostech. pokaždé v tom hrají roli i schopnosti v Síle, ať už jsou během souboje využívané aktivně, nebo přinejmenším pasivně k předvídání kroků protivníka apod. nikdy nemůžeme usuzovat z toho, co jsme viděli ve filmu, jen a čistě něčí šermířské nadání. nu a pak je tu samozřejmě Síla jako taková, podle které mají mít události nějaký předem daný průběh, takže ve fikčním světě Star Wars vlastně neexistují zákony pravděpodobnosti tak, jak je známe z reálného světa, místo toho se různé možnosti vývoje dané situace řídí určitými sklony danými osudem, pokud mají věci dospět do určitého předem daného bodu, pak budou všechny předešlé děje tíhnout spíše k tomuto důsledku než k jinému. a tak to platí ve všem a zrovna na soubojích je to nejvíce znát. asi nejlépe tedy na souboji Kyla s Rey, kdy on měl sice jasnou výhodu výcviku a zkušeností a přesto byl poražen, protože na její straně byla předurčenost. podobné je to i s Yodou a Palpatinem. za jiných okolností ten souboj mohl dopadnout úplně jinak. ale v tomto bodě vše směřovalo k Palpatinově výhře.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ale souboj s Yodou názorně ukázal, že Palpatine se na šerm tolik necítí - vždyť se šermovali max. tak první polovinu a zatímco Yoda chtěl pak zůstat u meče, Palpatine házel křesýlka a sršel blesky, protože se souboji vyhýbal, zatímco Yoda tam furt poskakoval se zaplým mečem. Protože věděl že čistě v souboji na Sílu Palpatina nikdy nezabije.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Merengues9

v tomhle naprosto souhlasím s tebou. Sidious navíc později ukázal, že mu velké problémy nedělá dokonce ani Yoda. také bych se přikláněl spíš k tomu, že se odzbrojit nechal, protože cítil, že se blíží Anakin. vždyť už to načasování o něčem svědčí. Windu byl nejlepší šermíř řádu Jedi ve své době, o tom není pochyb, ale Palpatine byl zas největším šermířem svého řádu (pravda, v té chvíli jediným) :)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

reich

Respektive ne ze by se nechal odzbrojit, to si myslim ze je umeni Windua, ale to ze kdyz lezel na zemi tak jeste nebyl ani zdaleka porazeny. Preci jenom hned potom co Anakin usekl Winduovi ruku tak zacal srset blesky a kdyby byl skutecne tak vycerpany a porazeny tak by to nezvladl. Tohle si myslim ja.

na příspěvěk reagoval Eodeon

reich

reich (hodnocení, recenze)

Merengues9

To je otázka a jestli je to tvůj názor a zastáváš názor, že se nechal odzbrojit schvalně, tak ti ho neberu. Ale podle mě by nikdy na to nevsadil, Sithové si nejsou ničím a nikým jistí. Podle mě Windu byl prostě lepší a v souboji Sidiouse porazil. Sice pravda je, že před tím vyřídil další mistry, ale ty nebyli zase tak dobrý. Kdyby ve stejnou dobu, tam přišli ještě Yoda, Obi-Wan, Plo Koon a Ki-Adi-Mundi, tak by Sidious skončil s jistotou. Právě tito zmiňovaní byli asi nejsilnějšími členy nejvyššího řádu Jedi. 

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

reich

To neni omluva, ale logicka reakce na to co se stalo. Sidious videl jak obrovsky potencial Anakin ma tak bych se nedivil kdyby vsechny karty vlozil do toho aby ho privedl k temne strane.

na příspěvěk reagoval reich

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

reich

Sidous měl ohromné ovládání Síly, ale v šermování to žádný master nebyl, co si myslím já. Takže v podstatě souhlasím.

reich

reich (hodnocení, recenze)

belien

Tak hypoteticky Mace Windu byl po mistru Yodovi druhý nejsilnější v řádu Jedi. Ta fáma, která se šíří mezi fanoušky, že se Sidious nechal porazit schvalně je prostě omluva pro to, že je to přeci nejsilnější sithský lord nebo je to prostě tak myšleno. 

 

Já se osobně přikláním k té první verzi, že Windu byl dobrý šermíř a Sidious prostě nečekal, že Windu umí ten boj na blízko. Kdybyste to vzali ještě s pohledu, když byl v řádu Dooku, tak ten byl spolu s Yodou nejlepšími šermíři a pak byl až Windu, který zase ovládal šermířské umění zblízka. 

na příspěvěk reagoval Darth_AK, Merengues9

Související novinky

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (více)

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

Obi-Wan našel scenáristu a režisérku

Obi-Wan našel scenáristu a režisérku

29.09.2019

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy již delší dobu slibovala, že do světa Star Wars hodlá brzy přivést více ženských autorek. Na filmové frontě se jí to zatím tolik nedaří, vzhledem ke změně strategie… (více)

Star Wars v televizi?

Star Wars v televizi?

07.08.2016

Kdo by zapomněl na Star Wars: Underworld? Ještě než George Lucas prodal Lucasfilm, objednal si 50 scénářů k epickému seriálu, který měl navázat na Epizodu III. Projekt se nikdy nerozjel a nakonec se… (více)

Reklama

Reklama