Mučen pro Krista

• USA Tortured for Christ

Hlas mučedníků uvádí inspirativní film Mučen pro Krista, který je filmovým převyprávěním svědectví zakladatele VOM pastora Richarda Wurmbranda, jak je sepsáno v jeho mezinárodním knižním bestselleru. Tento silný film, který byl celý natočen v Rumunsku, včetně jednoho z vězení, kde pastor Wurmbrand prožíval mučení a samotku, bude pro každého diváka výzvou k zamyšlení nad tím, co to znamená skutečně se obětovat pro následování Ježíše Krista. (TV Noe)

*CARNIFEX*

To, že to má nádych negativizmu voči komunizmu ma nijak nemrzí, ani nebolí. Koniec koncov, Rusi taktiež napáchali svinstiev, že by sa jeden z toho dogrcal. Ono sa nedá ani tvrdiť, že by to bol vizuálny prešľap bez kvality, akurát, že ten non-stop monológový doprovod bol ako za trest, pričom neustále demagogické predslovy doslova úspešne rezali za živa. Nie, dííííky kokotkovia Americkí, od Vás túto grcanice hodnú zlátaninu neberiem. To už Nemci by boli hodnejší pozornosti, ako Vy .. ()

Johnny.ARN odpad!

Rumunskí cigáni v rúchu kresťanstva vyplakávajú, ako boli prenasledovaní, bití a mučení zlými komunistami a ako oni za nič nemohli. Och, to si snáď robíš srandu. A aj tak to niekto dokázal prežiť. Žasnem. ODPAD! ()