Reklama

Reklama

Edgar (Thomas Lennon ) už nie je najmladší a stále si nenašiel serióznu prácu. Pracuje v komiksovom obchode a sem tam niečo kreslí. Navyše ani jeho rodinný život nie je žiadna výhra, práve sa rozviedol a tak kým si nenájde vlastné bývanie, vracia sa domov k rodičom. V pozostalosti po bratovi nájde zvláštnu bábku vyzbrojenú hakom a nožom. Onedlho sa koná výročné stretnutie pri príležitosti 30 výročia záhadnej vraždy známej ako Toulon Murders a bábka je ako stvorená na to, aby ju tu vzal na aukciu a speňažil. Netuší, že onedlho svoj nápad trpko oľutuje. (beso74)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (35)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mě zklamalo. Jako fanda hororů s loutkama a fanda Puppet Master jsem čekal daleko více. Je tu vidět větší prachy a je tu vidět velká snaha režsiérů a rozhodně to jsou fandové. Ale co zklamalo jsou loutky. Na to že film má větší budget tak se tu loutky hejbou ještě méně než v předchozích dílech a film staví jen na gore, které je vydařené ale nestačí mi. Navíc scénář od Zahlera? Čekal jsem daleko více. Tohle hodně zabolelo. ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Tak tohle teda ano ! Neviděl jsem jediný díl této Puppet Master série a upřímně jsem o tom dodnes ani neslyšel. Troufám si ale napsat, že tento 13 ! díl, bude asi jeden z těch nejlepších, podle toho, jak jsem ty jednotlivé filmy tady projížděl. Možná časem, až třeba přijde xtý Lockdown Koronky a já budu mít zase čas, trhat rekordy v počtu zhlédnutých filmů za měsíc, tak si pustím jedničku. Každopádně, tohle byl masakr jako kráva ! Už ta úvodní scéna s perfektními titulky, naznačovala kvalitní podívanou. Loutky jsou skvělé, efekty velice podařené a to nejlepší je Gore. Je tu tolik brutálních scén, že ke spočítání bych potřeboval minimálně troje ruce. Vyzdvihnu scény jako močícího chlápka, ke kterému příietí loutka vrtulníček a uřízne mu hlavu, ta mu spadne do mísy a on si ji pomočí, no já se smál jako blázen, těhotnou ženu a vyndání jejího plodu bylo hodně nechutný a mnoho dalších extrémností a navíc nechybí zde ani nahota ! Tohle se povedlo, maximálně jsem se bavil (chybí tu zařazení do komedie jako na IMDb). Nádherný soundtrack už mi tu hraje asi po dvacátý, během toho, co píšu tenhle komentář. Doporučuji, i těm co neviděli žádný předcházející díl, je zde dobře odvyprávěné, jak to vše tak nějak  začalo. Určitě dám někdy znovu. (122. hodnocení) ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„Five puppets? This incident is starting to turn into a happening..“ Ten úsměvný brakový mód pozvedly dvě věci. Když Chuckieho pretoriánská garda řádí v hotelu s vyšší intenzitou než Dunston, má to své zlotřilé kouzlo (pomočená hlava v záchodové míse či „císařský vetřezlec“ za hranicí dobrého vkusu). A v neposlední řadě, Zahler umí napsat dialogy, které jsou pro tvůrce v tomhle žánru nedosažitelnou metou.. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Série o zabijáckých loutkách. Oddechová brakovka The Littlest Reich je třináctý film z celé série. V minulých dílech loutky bojovaly s posedlými hračkami, s nacisty, démonickým egyptským božstvem. Hodně zlé byly jen v prvním a druhém díle. Zde jsou poslány ve velkém množství proti nevinným lidem. Postavy jsou poměrně sympatické a brodí se krví. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Zahlerovo jméno v kolonce scénář navnadilo, jména dvou švédských nekňubů v režii děsila. Ve výsledku pak nejsem s filmem ani spokojen, ani jím nejsem vyloženě zhnusen. Na úrovni gore scén to celkem funguje, ale po některých zahraničních ohlasech jsem teda čekal ještě větší úlet. Sem tam pak pobaví nějaká humorná hláška, neschopné režijní duo buhužel nedokáže tyhle momenty plně prodat. Film se tak rozpadá na jednotlivé zábavné mikrosekvence a výplňovou vatu, přičemž ta vata se vždy musí přetrpět. Ucelený pozitivní zážitek z toho nemám. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (6)

  • Celosvětová premiéra filmu proběhla 20. dubna 2018 na filmovém festivalu Overlook v USA. (ČSFD)
  • Většina z nacistických relikvií v tomto filmu jsou skutečné autentické položky od druhé světové války. (ČSFD)

Reklama

Reklama