• ZHODNOTITEL

Já si řekl, že se na to podívám. Možná jsem se i trochu těšil :D Nakonec mě to vlastně ani nepřekvapilo, ani nezklamalo. Možná, že ten Kameňák funguje lépe v seriálové podobě, ale hodina je moc. A ty reklamy to fakt zabíjely :D Vlastně i proto nekoukám na Novu :D Kdyby měl jeden díl délku do 30ti minut, bohatě by to stačilo. Ale pro mě ujíždět na Kameňáku celou hodinu je moc :D Když budu mít někdy chuť, tak si to pustím třeba zpětně a bez těch otravných reklam :D(23.2.2019)

• Nevka

Původní tři Kameňáky celkem beru. Není to nikterak inteligentní zábava, ale ač vysoce absurdní, scénář dává relativně smysl. Tady se stupňovaně opakuje standard, jaký nám nastolily poslední Kameňáky. Nepřetržitá a bezduchá kadence vtipů, které opravdu pobaví a překvapí maximálně v 10% případů (například povolání znásilňovače). Následuje dlouhé nic, do čehož Dejdar chrlí jeden vtip o Norrisovi za druhým a ostatní herci se jen pitvoří a chovají hloupě. Vzhledem k dalším dílům (a ukázkám na ně) není o co stát. I ta Ulice poskytuje při svém 3629 dílu větší zábavu, než tohle. Však si to někdy zkuste porovnat...(7.3.2019)

• borohub

Je zde vidět alespoň mírné poučení z Vánočního kameňáku a sice odebrání trapného jinglu po každém "vtipu". Podobně jako u Vánočního kameňáku se ale jedná o náhodnou posloupnost provařených vtipů, které se mnohdy ani nehodí. Příšerně otravné byly reklamy, jedna byla cca 15 minut po začátku, další 10 minut po konci předchozí reklamy a další asi 15 minut před koncem. Docela se divím, že něco takového šoupnou na hlavní vysílací čas v pátek, ale co si budeme nalhávat konkurence je naprosto mizerná, takže věřím tomu, že to bude i docela úspěšné.. 8%(23.2.2019)

• Meev

Díla z jménem Kameňák je těžké hodnotit, to je jako kdybyste hodnotili knihu napsanou malým dítětem. Skřípavý děj s namrskanými a někdy až vlezlo vlezlými vtipy vedle sebe. Na druhou stranu je to na ten večerní relax postačující a stačí. U tohoto seriálu mě zastihly obávané předsudky, které se vyplnily. Já mám první tři díly filmů opravdu rád, a když je dávají v TV, neváhám a podívám se. Pak tu jsou ale také další dva díly, které mají vtipy naházené vedle sebe, nejsou vtipné a nezapadají do zápletky- tu vlastně Kameňák ani nemá. Tento seriál přejal s režií i stejný námět a orientuje se do posledních dvou dílů, takže relativně nuda. Dá se na to koukat, to bez debat, ale to, že jsem u toho usnul, už o tom taky něco naznačuje.(23.2.2019)

• Nach

Čekal jsem od toho jednoduchý humor, který mě alespoň pobaví na úkor příběhu, který bude dementní. Jenže jsem dostal dementní příběh s dementníma postavama a s humorem tak blbým, že ani není vtipný. Hláškující policista točící se okolo Chucka Norrise je jen vrchol ledovce. Tady charaktery prostě jsou jen aby se pokoušely o humor, který jim nejde. Více o nějaké sympatie a získat si diváka jim nejde, a proto jsem to vypnul. Zlatá stará trilogie od Trošky.(23.2.2019)