• Meev

Díla z jménem Kameňák je těžké hodnotit, to je jako kdybyste hodnotili knihu napsanou malým dítětem. Skřípavý děj s namrskanými a někdy až vlezlo vlezlými vtipy vedle sebe. Na druhou stranu je to na ten večerní relax postačující a stačí. U tohoto seriálu mě zastihly obávané předsudky, které se vyplnily. Já mám první tři díly filmů opravdu rád, a když je dávají v TV, neváhám a podívám se. Pak tu jsou ale také další dva díly, které mají vtipy naházené vedle sebe, nejsou vtipné a nezapadají do zápletky- tu vlastně Kameňák ani nemá. Tento seriál přejal s režií i stejný námět a orientuje se do posledních dvou dílů, takže relativně nuda. Dá se na to koukat, to bez debat, ale to, že jsem u toho usnul, už o tom taky něco naznačuje.(23.2.2019)

• ZHODNOTITEL

Já si řekl, že se na to podívám. Možná jsem se i trochu těšil :D Nakonec mě to vlastně ani nepřekvapilo, ani nezklamalo. Možná, že ten Kameňák funguje lépe v seriálové podobě, ale hodina je moc. A ty reklamy to fakt zabíjely :D Vlastně i proto nekoukám na Novu :D Kdyby měl jeden díl délku do 30ti minut, bohatě by to stačilo. Ale pro mě ujíždět na Kameňáku celou hodinu je moc :D Když budu mít někdy chuť, tak si to pustím třeba zpětně a bez těch otravných reklam :D(23.2.2019)

• ForGump

Není to možná tak trapné, co do hereckého řemesla, ale především velice nevtipné. Hromada vtipů průhledných jako sklo, které navíc vycházejí z těch nejstrašlivějších stereotypů a jsou zde naroubované za každou cenu do sledu bizarních scének s náznakem jakéhosi děje o nejpozitivnější město. Postavy se chovají do jednoho absolutně dementně a co víc jsou obsazeny velice bizarním spolkem, dnes spíše béčkových celebrit - ještě horší než Léto s gentlemanem. Obsazení Leoše Nohy je mi zároveň velká záhada. To že dala Nova víc peněz na to, aby to aspoň nějak vypadalo vem čert. Kdyby raději ty peníze vložila do nějakého lepšího scénáře a pořád nerecyklovala, ale jaké jste si publikum vychovali, takové ho máte. Zábava se dá vytvořit i kvalitně, a to i pro velkou masu lidí, což například MOST! dokázal docela zdatně (ačkoliv jsem si vědom, že stereotypy tam jsou také přítomny, ale velice jinak uchopeny). V případě Kameňáku nelze jinak než být znechucen a to i s přihlédnutím k nějakému troškovskému originu, v nemž se také nedalo mluvit o propracovaném ději, ale provedení bylo o trošku vkusnější a vtipy převedeny obratněji (ano, opravdu si to myslím!) a minimálně ve třetím díle původní série se jednalo dokonce o snesitelný film, ale všechno po tom, se ubralo jen ke snaze parazitovat na původních filmech. 5%(23.2.2019)

Nebylo to zase až tak zlý..furt lepší než poslední kameňáky. Líbila se mi podstatná část vtipů a celkově jsem si všiml že scénář není nějaká příběhová bomba nýbrž zfilmování vtipů,ať už ohraných či dobrých. Za mě 60%,ale myslím si že to půjde každým dílem níž a níž přesto si myslím že 20% je trošku moc málo pro poměrně dobrej pilotňák.(24.2.2019)

• zdenny

Proč se na to díváte, když víte, že tomu dáte odpad? To fakt máte tolik času, abyste jím mrhali? Ještě čekám na odpadního idiota, který napíše komentář, jaká že to je sračka. Jen proto, aby byl první a velice důležitý, že Kameňáku dal odpad. PS: Jinak ten svůj komentář co nevidět smažu. Jen jsem chtěl zdejším chytráčkům dát vědět, aby svůj čas využili lépe. Jo, a určitě má zásadní validitu hodocení hned během první reklamy.(22.2.2019)