• Blue.Shark
  odpad!

  Tohle už snad ani není možný. Vždycky si myslím, že horší už to nebude a oni vždycky objeví hlubší dno.(1.3.2019)

 • topi80
  odpad!

  Kousek jsem viděl. Záběr na ulici, tam jsou policajti, hodíme pár vtipů o policajtech. Přepneme do nemocnice a hodíme pár vtipů o doktorech... Co by mohlo tento koncept aspoň trochu zachránit by bylo, kdyby to nebyly ty nejprofláknutější vtipy ze všech. Když doktorka žádá po dědovi stolici, moč a krev a divák nekonečné 3 sekundy čeká, až jí děda nabídne spodky, kde je všechno, tak opravdu odpadá i poslední důvod, proč se na něco takového dívat - aneb potřeba totální lobotomie po pracovním dnu.(8.3.2019)

 • borohub
  odpad!

  Prvních pár minut se mi i docela líbilo (přišlo mi to jako návrat ke starším kameňákům), potom to už zase byla posloupnost náhodných "vtipů" - opět jsme si poslechli spoustu trapných fóru o Chucku Norrisovi (postava Dejdara mě snad ze všech postav sere nejvíc). Druhý díl byl ale celkově o trochu zábavnější než první díl. 10%(2.3.2019)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  7%(1.3.2019)

 • honajz
  **

  Nebylo to tak hrozné, i když chyběly vtipnější a sevřenější scény, jaké měl první díl - všechny policejní, školní a až na jeden všechny doktorské stály za prd. Ale moravská rodinka mě pobavila ("Daj tam našu televizu!") a vlastně i bojovná žena v domácnosti. Btw, netrpí Timková anorexií?(3.3.2019)