Komentáře uživatelů k epizodě (7)

• kingik

Už už to vypadalo, že seriálová podoba, která je k zamýšlené "vtipologii" přece jen o něco vstřícnější, napraví přívětivě dojem léta zavedené značce, pošramocené posledními dvěma odbytými filmovými počiny. Očekávalo se jen, kdy se staro/nové leporelo postaviček ohraje do úplné debility, která se naplno vyjevila do třetice - všeho ukrutně debilního. Nejhoršími shledávám herecké výkony. Václav Vydra je rozdílový hráč, prostě je příliš osamocený. Dejme tomu, že ještě se dá zasmát hláškám a moravismům bodrého Oldřicha Navrátila, převážně tvořeny notoricky známými vtipy i těmi méně profláklými, ovšem kam se poděl zbytek herců? Vtipy o policistech i ze školního prostředí jsou neskutečně uhozené a více než amatérsky interpretované, navíc Martin Dejdar otravně prudí s Chuckem Norrisem a jeho supráctvím.. A nejen to, celé se to propadá do tenat jednotvárného konceptu, kdy se poctivě střídá Vydra, škola, dva zabednění policisté v terénu, popřípadě popeláři a jiní zástupci široké lidové obce. Novák a spol. si je vědom, že má poslední pokus obnovit vtipnou látku. Nepůjde to hned, ale v úvodních dvou epizodách se našlo pár šílených vtipných hříček a situací, až to vypadalo, že je tvůrčí krize zažehnána. Třetí epizoda už ale nedodala nic vtipného a zábavného, čím by zabránila vyvrácení vyko(ko)tlaných pařezovtipů, kterými je Troškův les (již z dřívějška) plný. 4/10(10.3.2019)

• honajz

První díl docela ušel, žádná sláva, ale člověk se pobavil a mělo to sem tam i dobrý timing. Druhý díl tahali z louže Navrátil a Slavíková coby pohodoví Moraváci. Jenže ve třetím dílu došly nápady a postava poradce tomu nedodala. Vtipy (až na dvě tři čestné výjimky) jsou podány mizerně (Žilková u zrcadla, jak recituje, že by chtěla být housenkou, uff, Bendová taky zrovna nezáří, a celá ta akce výběru moderátorky už zářia trapností do všech světových stran. Škoda.(11.3.2019)

• rakovnik

Máme hezké (i ošklivé) holky a sem tam umíme vymyslet vtip. Vypínač pátečního večera, bez mozku. Vlastně jsem spokojený.(8.3.2019)

• Frantisek.Fu

5%(8.3.2019)

Je tam všechno co tam má být a co bych od takového seriálu mohl očekávat. Výsledek se podařil. Ten kdo si hraje na inteligenta a seriál se mu nelíbí, tak ať se na to nekouká! Tento díl opravdu pobavil-bravo.(24.3.2019)

• SzotekCZ

Každý díl horší. Ani mě to nepřekvapuje.(10.3.2019)

• soukyd33

Tak 3. díl je vážně ujetý. Opět jsem se zasmál. bylo zde dost vtipných míst. Hvězdiček 2**(13.5.2019)