Kameňák

• Slovensko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Režie:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Odehrává se v Kameňákově, v němž sedí na radnici starosta Pepa Novák v podání Václava Vydry. Se svým zástupcem Bohoušem Beránkem, kterého hraje Pavel Kikinčuk, podají přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. Ministerstvo slibuje vítězi sto milionů korun. Soutěžící však musí splnit řadu kladných kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, nebo čistota, což se Kameňákovu opravdu nikdy nedařilo. Ovšem starosta je schopen obětovat pro vítězství v soutěži naprosto vše… (TV Nova)

Recenze uživatele Jum k tomuto seriálu (7)

Sto milionů (2019) (S01E01)

Je tam všechno co tam má být a co bych od takového seriálu mohl očekávat. Výsledek se podařil. Ten kdo si hraje na inteligenta a seriál se mu nelíbí, tak ať se na to nekouká! ()

Dočasný pobyt (2019) (S01E02)

Poradce (2019) (S01E03)

Je tam všechno co tam má být a co bych od takového seriálu mohl očekávat. Výsledek se podařil. Ten kdo si hraje na inteligenta a seriál se mu nelíbí, tak ať se na to nekouká! Tento díl opravdu pobavil-bravo. ()

Kalhotkový fantom (2019) (S01E04)

Multivakcína (2019) (S01E05)

Recenze tady k tomu celému seriálu jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží. ()

Zápas (2019) (S01E06)

Recenze tady jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží. ()

Balón (2019) (S01E07)