Komentáře uživatele Jum k tomuto TV seriálu

Je tam všechno co tam má být a co bych od takového seriálu mohl očekávat. Výsledek se podařil. Ten kdo si hraje na inteligenta a seriál se mu nelíbí, tak ať se na to nekouká!(24.3.2019)

Je tam všechno co tam má být a co bych od takového seriálu mohl očekávat. Výsledek se podařil. Ten kdo si hraje na inteligenta a seriál se mu nelíbí, tak ať se na to nekouká! Tento díl opravdu pobavil-bravo.(24.3.2019)

Recenze tady k tomu celému seriálu jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží.(24.3.2019)

Recenze tady jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží.(9.4.2019)