Jiné verze tebe

• USA Other Versions of You (více)

Diggsy Ellston je od malička zamilovaný do Suzette Larkingové. Když se Suzette vdá za jiného muže, Diggsy potká cizince, který mu nabídne neuvěřitelný dárek: neobvyklou možnost najít jinou Suzette. (Televize Seznam)

anderson

Neskutočne ma "štval" rytmus tohto filmu a jeho váhavý a apatický hrdina, pretože v mojej hlave sa tento príbeh odohrával v mierne odlišnej verzii. Naopak ma potešilo, že tvorcovia apgrejdovali nápad cestovania pomocou dverí, známy už z nášho kultového televízneho filmu KĽÚČE OD MESTA. Sympatické bolo aj ženské osadenstvo tejto sci-fi romance a vtipná záverečná (ne)romantická alúzia na BUTTERFLY EFFECT. No a za skvelý nápad ako cestovať paralelnými svetmi za svojou životnou láskou, musím štyri interdimenzionálne kľúče udeliť. (7.4.2021) ()

Pignon

Některé momenty měly romanticky srdceryvný potenciál. Ten prchavý moment, o který můžeš lehce náhodou nebo svým přičiněním přijít. Dobré romantické minimemento. ()

Danny723

Další film, kde se hlavní hrdina snaží dostat tu pravou znova a znova a znova. Tentokrát zabalený ne do cestováni časem, ale mezi paralelními světy. Docela zábavný pokus jak udělat totéž trochu jinak. A neotřelý závěr mě docela překvapil. ()

m62

Náhodou som zachytil neznámy film s pre mňa neznámymi tvorcami a bolo to nečakané príjemné prekvapenie. Vcelku originálne putovanie paralelnými svetmi bez logických zakopnutí. Trocha humoru, trocha romantiky, trocha sentimentu v správnom mixe. ()

Johnny.ARN

Toto je tak otravná píčovina. Úplne zmätočné, on nesympatický čurák zaseknutý v detskom svete a zaľúbený do holky, čo ho prvy krát pohladkala, celé podané tak nezáživne, nudne, zdlhavo. Bez pravidiel, bez niečoho zaujímavého. Nevyužitý skvelý námet. 1 z 5 ()