Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bohatý právník středního věku se zamiluje do osudové ženy, manekýnky v módním salonu. Právníkův přítel (a zároveň její někdejší ctitel) ji však na základě jisté dedukce označí za luxusní call girl. Právník se přesto s ženou ožení, ačkoli o ní vlastně vůbec nic neví. Podezřívavost a žárlivost ho ale čím dál více pronásledují a on se chce o své manželce dozvědět pravdu za každou cenu. (IdaHutt)

(více)

Recenze (5)

Svadbos 

všechny recenze uživatele

Brilantný právnik sa zaľúbi do dievčaťa, ktoré ho môže zruinovať. Neúprimné a dlhé. Film bol natočený podľa príbehu Antonia Leonviolu. ()

IdaHutt 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od uživatele Svadbos nepokládám film ani za neupřímný, ani za dlouhý. A dokonce nesouhlasím s tím, že by právníka mohl objekt jeho (sobecké) lásky "zruinovat". Správnější výraz je, že by ho tato žena mohla společensky poškodit. pokazit mu morální renomé, kdyby se skutečně prokázalo, že je luxusní call girl. Omar Sharif zde podává velmi přesvědčivý výkon v roli introvertního žárlivce štvaného nesnesitelným podezřením. Jenom lituji, že tvůrci více nevyužili právě rozporu mezi veřejnou a soukromou morálkou, který se zde doslova nabízel kvůli profesi hlavní postavy. Zatímco ve své praxi právníci musí u soudu vycházet z presumpce neviny, ve svém soukromém životě se této zásady nedrží ani náhodou. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama