Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý právník Antonio sní o tom, že se stane společníkem ve vychycené firmě svého profesora Salvatoreho. Avšak ten je známým egoistou a tyranem, a tak se Antonio postupně stává jeho asistentem, osobním řidičem, ale i kuchařem. Když konečně dostane vytouženou nabídku stát se společníkem, má to jeden háček – musí se oženit s Isabelou, argentinskou milenkou svého mentora Salvatoreho, aby mohla získat italské občanství. Je to přeci „jen” další z laskavostí, a tak dobromyslný Antonio na tuto podmínku přistoupí… a ocitá se v koloběhu problémů, který nemá konce. (Mirius FD)

(více)

Videa (2)

Recenze (3)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Príjemná komédia o koncipientovi advokátskej kancelárie,advokátovi, svadbe s imigrantkou kvôli získaniu občianstva,či stykom z mafiou a zmenou pohlavia. Komédia,ktorá si v talianskom štýle uťahuje z tragédie, ktorá ničí Európu s bonusom v podobe truhlíka koncipienta, ktorý tak trochu pripomína prvú prezidentku. Dúfam,že ich postihne rovnaký osud 😂😂 ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Klasická Itálie, v pravém slova smyslu. Příběh o mladém právníkovi, který se snaží prorazit ve svém oboru, je zásadový, pilný, šikovný, však jeho šéf nikoli a tak se mladý, v rámci kariérního postupu, dostane do pořádné šlamastyky. Možná bych dala i vyšší hodnocení, jenomže já tohle už někde- kdysi viděla. Nevím kde, nevím kdy, ale prostě to znám. Nepřekvapilo mě téměř nic. ()

Reklama

Galerie (12)

Reklama

Reklama