Reklama

Reklama

Recenze (14)

Sell odpad!

všechny recenze uživatele

Pôvodný seriál patrí medzi moje obľúbené seriály z detstva. A keď vyšla informácia že spravia reboot tak som sa na jednu stranu potešila, ale aj zhrozila. A právom. Toto bolo naozaj zlé, veľmi zlé. Nemám problém s postavami, ani výberom herečiek, to je v pohode. Ale ten scenár a spracovanie, WTF momentov nad ktorými som nechápavo krútila hlavou bolo viac než dosť a prečo všetko hodili do jedného dielu?! Objavovanie svojich schopností mohli pokojne natiahnuť na 2-3 diely, zoznámenie sa s celou situáciou a rovnako aj s nasťahovaním najstaršej sestry. Dám tomu ešte šancu, ale zatiaľ to vidím naozaj na ten odpad! ()

jhr odpad!

všechny recenze uživatele

No tak jsem se ze zvědavosti podíval na pilot a trpěl jsem u toho kompletně celou dobu a mohu říct, že nic horšího jsem neviděl minimálně od pilotu nové verze MacGyvera. Jediný kdo z obsazení stojí vůbec za zmínku je Rupert Evans jako Harry. Na něm je vidět, že je to dobrý herec (kdo sleduje The Man in the High Castle tak ví, o čem mluvím) a proto nechápu, proč ztrácí čas v seriálu kde je nucen hrát opravdu špatně napsanou postavu. Všechny ženské hrdinky jsou naprosto příšerné! Nechápu, kdo je vybíral ale buď je to idiot, nebo vůbec nepoznal, že neumí hrát, jsou od pohledu hnusné a nesympatické a k tomu všemu jim ani trochu nepomáhá debilní scénář, který vykrádá původní Čarodějky a bere si z nich jen pár detailů jako schopnosti sester, knihu stínů, světlonoše a míchá Prue a Paige do jedné postavy (dobře ta je z nich asi nejvíce snesitelná) což se mi ani trochu nelíbí. Nejhorší je ovšem nová Piper tedy Mel, na kterou se doslova nedá dívat. Děj je plný nesmyslného psedofeminismu a politické korektnosti a dělá z toho liberální agitku (všude samé sexuální a etnické menšiny a násilná diverzita, která vůbec nefunguje a je jen otravná) a ještě k tomu neskutečně hloupou a protivnou. Celá epizoda nemá žádnou atmosféru a děj je tak jednoduchý a přesto nesmyslný, že přemýšlet nad ním nemá ani cenu. Původním Čarodějkám to nesahá ani po paty, protože je to ošklivě natočené, špatně napsané a hrozně obsazené (až na Harryho) a triky taky nestojí za nic. Pevně doufám, že na tento omyl se brzy a hlavně rychle zapomene. Další díly už vidět nepotřebuji, protože toto bude už jen horší. ()

Reklama

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Původní Čarodějky jsou i po letech koukatelné. Bohužel tyhle šly s kvalitou dost dolů. Sestry jsou nesympatické a už vůbec nemluvim o tom, že dvě jsou hyspánky a jedna černoška. Všechny jsou sice dospělé, ale moc se tak nechovají. Světlonoš taky nic moc. A určitě nikoho nepřekvapí, že jedna ze sester je lesbička. Takže všechny hollywoodské kvóty jsou splněny ale na úkor kvality. ()

Bl00dsuck3r odpad!

všechny recenze uživatele

Feministický žvásty, nuda, postavy sympatické jako oslí prdel, téměř každý bílý heterosexuál vykreslený jako debil a myšlenkově méněcenný člověk a (SPOILER gigantických rozměrů, který vám zajisté způsobí mrtvici) závěrečný "BOSS" s larpovým kostýmem Night Kinga... Jako fanoušek původní série nemůžu než říct, že tohle je naprostá katastrofa. ()

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Očekávám, že to budou lidi hejtovat už jen z principu a moc se nedivím. Původní čarodějky zbožňuji už od dětství a tohle nemá šanci. ALE! Pokud se na to budete dívat jako na nový seriál, který nemá s původním nic společného, tak to tak strašně špatný není. Politicky korektní je to fakt dost, ale já v tom zas takový problém nevidím. Proč by v televizi neměli mít zastoupení menšiny? Takže máme latina ségry, jedna z nich lesba, další bojuje za práva žen, třetí je je šíleně chytrá vědkyně, do toho nám tam lítá nový gay světlonoš. A proč ne? Souhlasím se zastoupením menšin i silných, chytrých žen. Ale několik problému s tím seriálem mám: 1) Hned od začátku jsou postavy představeny moc přehnaně. Seriály mají tu výhodu, že můžete postavy postupně poznávat v průběhu příběhu a tady nám vykreslili všechny postavy hrozně přímočaře v pilotním dílu. (I když v dnešní době, když nevíte zda vás ratingy přešopnou přes hranici 5 epizod, se toho na začátek snažíte narvat co nejvíce, chápu). A možná to bylo hereckým výkonem, ale charakter postav byl hodně přehnaný. Snad to v budoucích epizodách zklidní. 2) Na pilotní díl tam bylo opravdu málo akce. A to málo akce co proběhlo se většinou událo off screen. (Únos, bitka se psem...). 3) Když už tam nacpali knihu stínů s Mellindou Warren na první straně a stejný dům, mohli tedy vysvětlit, jak k tomu sestry přišly. (Což by nepochybně odporovalo finální epizodě originálních Charmed, jelikož moc dobře víme, že babička Piper četla vnoučatům příběh z Knihy Stínů v oném době. A vzhledem k tomu, že se Piper narodila v 1973 teoreticky, pokud se držíme reálné dějové linie, je jí v roce 2018 45. Tím pádem stále žije v době a stále vlastní knihu stínů. Takže to vysvětlení od tvůrců by mě opravdu zajímalo.) ///////// Na seriál budu koukat dál, alespoň dokoukám první sérii abych viděla, jak se ten nápad vyvrbí. Pilotní díl působil dost odfláknutě a lacině. O žádnou kvalitu se prostě nejedná. 2* ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama