Pilot (E01) (epizoda)

Drama / Fantasy

USA, 2018, 42 min

• roxanne_GG

Pilot. Oproti původním Charmed má tento seriál jednu výhodu a to je možnost modernějšího zpracování, to je ale vše a ani to nebylo nějak extra využito. Zaprvé, jedná se o Charmed, má to nějakým způsobem navazovat nebo být spojeno, tudíž se na to nedá dívat jako na zcela nový seriál. Nedá! Původní seriál byl vtipný, odlehčený, líbila se mi stará doba, žádné telefony, alespoň ne přehnaně, žádná škola či sesterstvo - tohle je dnes v každém seriálu, už mě to nebaví, a proto se stokrát raději podívám na původní Charmed, který mě nikdy neomrzí. Původní Charmed to dokázaly i bez vysokoškolských večírků a podobných kravin, a ono to bylo mnohem lepší! A poslední věc: museli tam zkrátka nacpat různé rasy a homosexuály. Nikdy jsem proti menšinám nic neměla ani nemám, ale sakra taky to nemusím vidět úplně všude a vůbec ne v něčem, co se tím snaží předělat kultovní seriál. A ještě takovým násilným způsobem, kterým akorát víc lidí naštvou, než aby dosáhli něčeho pozitivního. Díky, radši ne.(23.1.2019)

• Sell

Pôvodný seriál patrí medzi moje obľúbené seriály z detstva. A keď vyšla informácia že spravia reboot tak som sa na jednu stranu potešila, ale aj zhrozila. A právom. Toto bolo naozaj zlé, veľmi zlé. Nemám problém s postavami, ani výberom herečiek, to je v pohode. Ale ten scenár a spracovanie, WTF momentov nad ktorými som nechápavo krútila hlavou bolo viac než dosť a prečo všetko hodili do jedného dielu?! Objavovanie svojich schopností mohli pokojne natiahnuť na 2-3 diely, zoznámenie sa s celou situáciou a rovnako aj s nasťahovaním najstaršej sestry. Dám tomu ešte šancu, ale zatiaľ to vidím naozaj na ten odpad!(21.10.2018)

• kklepkaa

Původní Čarodějky jsou i po letech koukatelné. Bohužel tyhle šly s kvalitou dost dolů. Sestry jsou nesympatické a už vůbec nemluvim o tom, že dvě jsou hyspánky a jedna černoška. Všechny jsou sice dospělé, ale moc se tak nechovají. Světlonoš taky nic moc. A určitě nikoho nepřekvapí, že jedna ze sester je lesbička. Takže všechny hollywoodské kvóty jsou splněny ale na úkor kvality.(31.12.2018)

Kdo očekává totéž, co nabízí předloha, bude zklamán. A dle hodnocení to nejspíš očekává každý. Já osobně jsem také byla z restartu trochu rozhořčena. Nicméně zvědavost zvítězila. A musím říct, že tohle jsem nečekala. Čekala jsem vážný restart a hraní si na něco, co to není. Jenže oni to pojali vtipně. Vtipně? Ano, vtipně. A musím říct, že mě to docela bavilo. Samozřejmě, že to není jako staré a úžasné Charmed. A nikdy nebude. Troufnu si říct, že se jim to nikdy v ničem nevyrovná, protože to nemá téměř nic společného. Proto si mohli odpustit i ten stejný název. Nicméně pokud to beru jako nový nezávislý produkt, jsem docela spokojena. Není to zas tak špatné, lehce nadprůměrný seroš. Kromě názvu, který si teda mohli vymyslet nový ještě pohaním výběr nové Piper, která je mi krajně nesympatická. "Prue" je super, "Phoebe" na sobě snad ještě trochu zapracuje (doufám), ale Mel... Navíc kromě (nejspíš) nejstarší, ty holky vypadají na 16, obě. A proč sakra kouzlí v latině? No... uvidíme 3,5*(5.11.2018)

• Bl00dsuck3r

Feministický žvásty, nuda, postavy sympatické jako oslí prdel, téměř každý bílý heterosexuál vykreslený jako debil a myšlenkově méněcenný člověk a (SPOILER gigantických rozměrů, který vám zajisté způsobí mrtvici) závěrečný "BOSS" s larpovým kostýmem Night Kinga... Jako fanoušek původní série nemůžu než říct, že tohle je naprostá katastrofa.(16.10.2018)