Charmed (TV seriál)

Drama / Fantasy

USA, 2018–2021, 39 h 9 min (Minutáž: 39–43 min)

Melonie Diaz, Madeleine Mantock, Sarah Jeffery, Rupert Evans, Ser'Darius Blain, Valerie Cruz, Natalie Hall, Brendon Zub, Ellen Tamaki, Robert Pine, Nesta Chapman, Emilija Baranac, Rob Carpenter, Nick Hargrove, Leah Lewis, Virginia Williams, Craig Parker, Meagan Tandy, Shelene Yung, McKaley Miller, Caroline Cave, Abby Ross, Charlie Gillespie, Ben Beauchemin, Rya Kihlstedt, Aline Elasmar, Callard Harris, Anna Maria Perez de Tagle, Leah Pipes, Matthew Willig, Ryan Spong, Charles Jarman, Chrissie Fit, Ali Stroker, Jaime Camil, Malaya Rivera Drew, Emily Bader, Adam DiMarco, Natalie Gibson, Scott Porter, Jimmy Tatro, Emily Tennant, Adrian McMorran, Kira Clavell, Sharlene Royer, Morgan Taylor Campbell, Tyler Blackburn, Jessica Steen, Carlena Britch, Jennifer Tong, Chloe Bridges, Karin Konoval, Sam Robert Muik, Panthea Vatandoost, Shiva Kalaiselvan, Andre Tricoteux, Jerome Yoo, Dustin MacDougall, Brad Kelly, Poppy Drayton, Julie Tao, Raylene Harewood, Jordan Donica, Geoffrey Blake, Adil Zaidi, Meghan Gardiner, Azura Skye, June B. Wilde, Molly Grace, Timothy V. Murphy, Jason Burkart, Sonja Bennett, Nathan Witte, Alyson Bath, Veena Sood, Harrison MacDonald, Eric Balfour, Felix Solis, Peyton List, Melinda McGraw, Ben Cotton, Bethany Brown, Kandyse McClure, Michel Issa Rubio, Nevis Unipan, Quinnie Vu

Je to v podstatě dost velká ptákovina, ale mě to tak nějak baví. Herecké výkony mají své slabší chvilky, scénář má jistě nějaké ty mezery a obzvlášť první půlka první série byla až přehnaně politicky korektní, ale když přijdu večer ze školy nebo z práce a chci vypnout a nepřemýšlet, je tohle ten ideální seriál. Originál je originál, ale řekněme si to na rovinu, je to spíš takový kult, než že by to patřilo k nejlepším seriálům historie. Druhá série zatím o dost lepší než první... Dlouho to asi nepotáhnou, dost možná to zruší po 2. sérii, ale já u toho ráda vypnu. Kdo nikdy nekoukal na něco, co bylo objektivně blbý a stejně se mu to líbilo?(21.10.2019)

Dala bych asi 3*, ale za všechny ty odpady od lidí, kteří tenhle seriál hodnotili po jednom nebo několika málo dílech, si přisadím. Ano, prvních několik dílů je fakt žalostných, ale s postupem času to jde nahoru a začne to bejt docela fajn béčková věc, u který se dá vypnout (takže vlastně podobné, jako původní Čarodějky, i když úplně jiné). Chápu, že to někdo se seriálem vzdá po prvním dílu, ale co už nechápu je, když to po tomhle jediným dílu taky ohodnotí. Každopádně za mě až na ten rozpačitý začátek dobrý a těším se na druhou sérii.(20.5.2019)

• - Herci z původních Čarodějek (od r. 1998) reagovali na restart následujícím způsobem. Holly Marie Combs (Piper) prohlásila: „Opovažte se zneužít léta naší dřiny. Čarodějky patří nám čtyřem, našim scenáristům, členům natáčecího týmu a hlavně fanouškům. Neoklamete nikoho tím, že si koupíte náš název. Takže sbohem.“ Vyjádřila se i Shannen Doherty (Prue): „Jsem fascinována myšlenkou, že by novou generaci mohla inspirovat naše show.Brian Krause (Leo) volila následující slova: „Myslím, že to může být dobrá věc.Rose McGowan (Paige) se vyjádřila následovně: „Nechci pro nové herce nic jiného, než to nejlepší. Doufám, že díky show bude jejich kariéra vzkvétat.Alyssa Milano (Phoebe) prohlásila: „Doufám, že nové Čarodějky dosáhnou s jejich generací stejného úspěchu, jako jsme my zažily s tou naší.“ [Zdroj: tvguru.cz] (CrypzzXD)