Pekařky z Brooklynu

• Španělsko Mi panadería en Brooklyn (více)
Trailer 1

Sestřenice Vivien (Aimee Teegarden) a Chloe (Krysta Rodriguez) zdědí po smrti tety nejen nádhernou pekárnu v Brooklynu, ale i pořádné dluhy. A s těmi se snaží vyrovnat znovuotevřením pekárny, kromě na dveře ťukajícího exekutora jsou však jejich hlavním problémem rozdílné povahy a nevůle spolupracovat. Zvládnou zahodit vzájemné rozdíly stranou? (hansel97)

Trailer 1

kaylin

Takový příjemný romantický film o tom, jak se dvě sestřenice nemohou dohodnout, jak budou společně vést pekařství po smrti tetičky, a to ještě navíc ve chvíli, kdy o pekařství mohou přijít. Do toho je ještě romantika, ale celkem zajímavé postavičky, které dovedou místy rozesmát, jinak ale nic převratného. ()

Olík

Nevím, jestli na mne už dýchlo kouzlo vánoc nebo jsem popadl současnému korektnímu trendu….. nedávno jsem *** dal Milostné pasti (r.2021) a teď klasická slaďárna pro zoufalé manželky a já stejnak odcházím od obrazovky příjemně unaven. Zachránit podnik, najít pravou lásku, pochytat všechny jednorožce a oblíznout největší lízátko světa….Prima Love jako vystřižená a já stejnak nemůžu jinak, než za tři…..bylo to takové lidsky fajn. ()