Reagan Youth (E01) (epizoda)

 • USA

  Pilot

Akční / Drama / Thriller

USA, 2018, 54 min

 • MoiJe
  ***

  No hura, ani som nevedela, ako mi serial s podobnym nametom chyba. Vykop mohol byt trochu akcnejsi a rychlejsi, na hypu toho ze ide o zabijacku teen skolu sa neda zadarmo viezt dlho...(26.1.2019)

 • Houbiczska
  *****

  Stylová a vizuálně našlapaná akční jízda s neskutečňe zajímavým a poutavým dějem. Sympatické postavy, předměty ve škole a školní gangy. Škola pro teenager zabijáky - to je prostě sen každého filmového fandy:D pilot hodně navnadil, natěšenost na další díly.(9.4.2019)

 • geklon
  *****

  Škola zlomených kostí. Pecka. Extremní a atraktivní jízda, plná silných momentů. Povedený casting jen doplněnej uhrančivým vizuálem, inspirovaný reganovskou utopií. Geniální soundtrack, hudba a střih, jen doplňují povedené animované flashbacky. Henry Rollins v roli jednoho z učitelů, nebo třička Bad Religion, či Exploited jsou jen vykřičníkem za plným hodnocením.(27.2.2019)

 • choze
  ****

  Harry Potter pro trošku odrostlejší. Slušně zábavný výkop.(28.12.2018)

 • Bozvav
  *

  Nápad vypadal zajímavě, nicméně zajímavý nebyl. Propagace násilý bez důvodu už u dětí mi přijde totálně ubohá. Jednu hvězdu za sympatického hlavního hrdinu. Představa, že by někdo pozbíral všechny potenciální asociály už v pubertě a naučil je, jak být velmi výkonými sociopaty mne spíše děsí, než baví.(21.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace