Námětově i vizuálně našlapaný a efektivní seroš, který na momentální seriálové scéně chyběl. Neskutečně sympatické postavy, hezké prostředí a skvělé výkony herců. Navíc ve všech dílech nebyla žádná zbytečná hluchá místa nebo nudná výplň, která by kazila tempo, a tak se tady víceméně pořád něco děje. Občas se vyskytly i fakt povedené, extémně komické scény (komunistické hlášky rusáka nebo pokus o trojku v posteli) a když došlo na akci, byla to fakt krvavý a bojový nářez. Hodně cool a netradiční seriál, který mi asi bude chybět. Nasral konec posledního dílu, který skončil v tom nejlepším:/ Zkouknuto za jeden den.(10.4.2019)

DC patří mezi mé oblíbené komiksové série, a tak jsem byl hodně natěšený na seriál. Bylo to jedno velké překvapení, je to drsné, akční, zábavné, plné sympatických dobře zahraných postav a hlavně z většiny hodně věrné předloze. Bohužel je to místy nesmírně ukecané a pokud už něco není dle předlohy je to úmorně nudné...ve výsledku jsem se ovšem bavil a na další řadu se těším...rozhodně doporučuji(29.4.2019)

• slunicko2

Sledovat jen s ovladačem na urychlené přetáčení v ruce. 1) Velmi povrchní zpracování na úrovni primitivních filmů ze středoškolského prostředí posílá jinak dobrý námět do hájemství posraných projektů, kam lidé jako já znovu nepáchnou._____ 2) Ale našli by se tu pěkní kluci: 19letý Američan Benjamin Wadsworth (Marcus), 22letý Kanaďan Liam James (Billy s pankáčským melírem), 24letý Mexičan Michel Duval (žárlivý Chico), Kanaďan Sean Depend (Viktor s ruským přízvukem), věk jsem nezjistil a pár dalších.(8.6.2020)

Excelentní převedení předlohy na televizní obrazovky. I přes určité změny, které způsobují ztrátu tajemnosti, nelítostnosti a nihilismu postav a King's Dominion. Pro jiný druh konzumentů ale pochopitelné a nutné změny. A postupně se ukazuje, že Remender to i tady má promyšlené téměř do posledního detailu a rozvíjení vztahů a hlubší vývoj postav pomáhají prodat zásadní příběhové střety. Navíc má seriál opravdu skvělou stylizaci a design, zábavné a chytré dialogové přestřelky, vizuální nápaditost a sympatické, osudem, výchovou a společností poškozené postavy, které jsou výborně napsané a člověk s nimi buď trpí rád, lituje je nebo chce, aby trpěly. Akční sekvence jsou krvavé a stylové. A celou sezonu mohutně podporuje songlist jak od Tarantina. Tohle vše pomáhá na těch pár výhrad rychle zapomenout. Závěrečná epizoda extrémně uspokojivě a nekompromisně uzavře většinu dějových linií, ale druhou sérii rozhodně potřebujeme. Nejen kvůli tomu, že takto jiný, odvážný, nekonvenční, alternativní a všeobecně originální teen seriál, plný punku, hip-hopu, drog, gangů, Reagana asi neexistuje, ale i prostě proto... že prvních jedenáct adaptovaných čísel komiksu je ve srovnání s tím, co následuje, víceméně průměr.(22.3.2019)

Harry Potter moderní doby. Děcka se neučí čarovat, ale zabíjet lidi. Střední škola pro zabijáky nabízí nečekaně promyšlený vývoj postav, vrstevnaté hrdiny a spoustu násilí, krve a sprosťáren. Čerpá to že spousty kultovních značek a jde o derivát jistě. Nicméně zábavný se zajímavým potenciálem. Závěr je otevřený jako vyvrhnuté prase, takže druhá série je povinnost.(25.6.2020)

• - Benedict Wong hraje mistra Lina, ředitele tajné školy zabijáků. Je to jeho druhá komiksová role, tou první je Wong, kouzelník ve filmu Doctor Strange (2016). (Ratemus)

• - Seriál je adaptací stejnojmenné celosvětově úspěšné komiksové série nakladatelství Image comics od autora Ricka Remendera. (Ratemus)