• Mistr119
  ***

  Nevim... nějak nemůžu pořád přijít na chuť hodnocení některých uživatelů, kteří díl hodnotí teprve po půl hodině od začátku..! :-/ Nakonec díl má očekávané průměrné hodnocení, ke kterému se přidávám. Díl překvapil třeba retrospektivou, nevadí mi, že to bylo víc na vážno, ale mohlo by to být v popisu žánru tedy správně, nicméně s autobusem to nebyla úplně logická situace, takhle by se děti nechovaly a některé dialogy taky trošku nelogické...(9.9.2018)

 • aadis
  odpad!

  Stupidní. Snůška nelogických nesmyslů. 1. září kvetou stromy, řidič autobusu uneseného 6ti letými dětmi!!! je úplně v pohodě, zatímco na otce dětí je pohlíženo jako na zločince, matky dětí se chovají jako krávy (úplně všechny) a otcové jako idioti. Nevím, proč ředitelka čeká uprostřed cesty, na to až ji srazí autobus. Proč hokejista zastavuje autobus tak dlouho, že mezitím stihne projet rondl a vrátit se na misto odcizení busu... A to není zdaleka všechno. Aspoň vím že je to další věc, kterou nemusím sledovat. 1 díl stačil az nad hlavu.(15.9.2018)

 • mira007
  **

  Snaha vymanit se ze škatulky unylých primáckých vztahovek vzala Prima sympaticky přes skvělé obsazení ( K.Dobrý, Geislerová .. wow) , točení mimo ateliéry, snahou o akci .... děti ukradnou autobus, ten porazí ředitelku a tu pak z nemocnice odveze strýc jednoho děcka a cestou ředitelku ztratí ... tak snaha by tam byla, ale sorry já se nezasmál. Tak třeba se to rozjede.(10.9.2018)

 • Peytl
  *

  Saša je dobrej, dobrej tak moc, jak mu to dovoluje jeho evidentně momentální průběh boreliozy...a je jedinej na koho jsem byl zvědavej. Želpeytla je jasné, že jen jméno, obarvený vlas a duch Samotářů nezachrání standardní sračku z péra....z péra. Tátové táhněte.(19.9.2018)

 • Marze
  **

  Bez zdlouhavého představování postav se začalo zábavou a napínavou originální akcí. Pak vidíme přehlídku banalit jako lapálie při domácích pracích. Model seriálu je převzatý ze zahraničí a některé věci působí u nás neobvykle (rodinné večeře, standart bydlení, vzhled zdravotní sestry). Plusem je zdravá nekorektnost.(24.12.2018)