Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jakub, Marek, Lubor a Kamil se potkávají 1. září před školou, když doprovází své děti do první třídy. Překvapivé události však přinesou nečekané komplikace, a ty zase vyžadují netradiční řešení. Všichni čtyři muži musí dokázat, že si svůj titul “táta na mateřské” zaslouží. (TV Prima)

Recenze (14)

aadis odpad!

všechny recenze uživatele

Stupidní. Snůška nelogických nesmyslů. 1. září kvetou stromy, řidič autobusu uneseného 6ti letými dětmi!!! je úplně v pohodě, zatímco na otce dětí je pohlíženo jako na zločince, matky dětí se chovají jako krávy (úplně všechny) a otcové jako idioti. Nevím, proč ředitelka čeká uprostřed cesty, na to až ji srazí autobus. Proč hokejista zastavuje autobus tak dlouho, že mezitím stihne projet rondl a vrátit se na misto odcizení busu... A to není zdaleka všechno. Aspoň vím že je to další věc, kterou nemusím sledovat. 1 díl stačil az nad hlavu. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Bez zdlouhavého představování postav se začalo zábavou a napínavou originální akcí. Pak vidíme přehlídku banalit jako lapálie při domácích pracích. Model seriálu je převzatý ze zahraničí a některé věci působí u nás neobvykle (rodinné večeře, standart bydlení, vzhled zdravotní sestry). Plusem je zdravá nekorektnost. ()

Reklama

Mistr119 

všechny recenze uživatele

Nevim... nějak nemůžu pořád přijít na chuť hodnocení některých uživatelů, kteří díl hodnotí teprve po půl hodině od začátku..! :-/ Nakonec díl má očekávané průměrné hodnocení, ke kterému se přidávám. Díl překvapil třeba retrospektivou, nevadí mi, že to bylo víc na vážno, ale mohlo by to být v popisu žánru tedy správně, nicméně s autobusem to nebyla úplně logická situace, takhle by se děti nechovaly a některé dialogy taky trošku nelogické... ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snaha vymanit se ze škatulky unylých primáckých vztahovek vzala Prima sympaticky přes skvělé obsazení ( K.Dobrý, Geislerová .. wow) , točení mimo ateliéry, snahou o akci .... děti ukradnou autobus, ten porazí ředitelku a tu pak z nemocnice odveze strýc jednoho děcka a cestou ředitelku ztratí ... tak snaha by tam byla, ale sorry já se nezasmál. Tak třeba se to rozjede. ()

Peytl 

všechny recenze uživatele

Saša je dobrej, dobrej tak moc, jak mu to dovoluje jeho evidentně momentální průběh boreliozy...a je jedinej na koho jsem byl zvědavej. Želpeytla je jasné, že jen jméno, obarvený vlas a duch Samotářů nezachrání standardní sračku z péra....z péra. Tátové táhněte. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama