poster

Parta

 • USA

  The Group

Drama

USA, 1966, 146 min

 • LiVentura
  **

  Od svatby až do hrobu byla s touto dívčí partou nuda.!(1.8.2018)

 • Houdini

  Zlatý Medvěd - výběr(21.12.2005)

 • Rocky62
  *

  Připadá mi, jakoby Sidney zapomněl své schopnosti doma v šuplíku, nebo nevím. Z jeho tvorby už jsem narazil na nepříliš záživná díla, ale tohle porazilo všechny nudné filmy, které jsem doposud viděl. 98% filmu se skládá z naivních excesů a z dialogů, které by hravě uspaly i to nejuřvanější novorozeně. Zbylá 2%, díky kterým jsem se díky své milosrdnosti dokopal k 1*, zaujímají scény, jež vybudovaly alespoň na moment zvýšenou pozornost (pokus o znásilnění, pád z okna apod.). Jinak mi tento ““film““ nepřinesl opravdu nic. V mém pomyslném žebříčku nudných zabijáků jasná jednička.(6.3.2012)

 • kobejn
  ***

  Sidney je nepochybně klasik a v cyklu čt velikáni filmu má své zasloužené místo, jenže zatímco filmy jako Serpico nebo Pahorek jsou poměrně známé, tento film je, podle počtu hodnocení zde také, patrně velmi neznámý. Jak se tu píše v oficiálním textu distributora, že "Luxusní produkce, dramatická síla a herecká lehkost zajistila snímku značkou popularitu již v při svém vzniku v druhé polovině 60. let.", tak ano, v době vzniku se možná jednalo o značně populární film, dneska se ale jedná o značně "nepopulární" dílo. Já jsem film shlédl včera z videa, nahraný z mgm. Film je pozoruhodný především tím, že se zaměřuje na ženský svět, všechny hlavní hrdinky jsou různorodé ženy, každá z nich řeší své problémy. Není to takový nudný zabiják, ale strhující drama to taky (větší dobu) není. Možná opakované shlédnutí prozradí víc, napoprvé to bylo "jen" dobré.(5.5.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,000,000Tržby Celosvetovo $-(7.6.2009)

 • - Joan Hackett v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace