V obytném domě v Bronxu dojde k výbuchu a New York vyhlásí výjimečný stav. Na místo výbuchu přijíždějí zvláštní agenti FBI Maggie Bellová a Omar Adom Zidan. Na první pohled se zdá, že jde o vyřizování účtů mezi soupeřícími drogovými gangy. Bombový útok však není ojedinělým incidentem a FBI horečně pátrá po pachateli, aby zabránila dalším násilnostem. Analýza konstrukce bomb dokazuje, že stejný zápalný mechanismus byl použit i při nedávném útoku v synagoze. Existuje ještě jedna děsivá hypotéza. Snaží se někdo vyvolat nepokoje mezi různými etnickými skupinami Newyorčanů? (Canal+ Action)

MoiJe

Ustredne duo celkom sympaticke, zatial dokonca bez nejakeho vyvysovania ich na megacool nad-agentov. Kanclik maju az nerealisticky prijemny vsetci so vsetkymi. Pripad dost zrychleny, aby sa vosiel do 1 epizody, ale fajn. (I ked teda mi ani trochu nie je jasne, preco by mal prave tento zanechat nejake jazvy na agentovej dusi, urcite maju za sebou ine bolehlavy.) Obecne to vyzera na serial do poctu, ktory ale zabavi. ()

viky13

Pro mě to je jen další z mnoha kriminálek, které jsou jako přes kopírák a které nemá cenu sledovat pravidelně. ()

tuctovychlap

áno, ďalšia krimi séria, ktorá síce nevyniká nad priemer, ale nemá význam ju zatracovať..možno práve preto, že agenti (zatiaľ) nie sú sjupehíróz..ostáva len veriť, že sa z Missy nestane nadradená Kůstka, ktorá všetkých prevyšuje a bez ktorej by boli všetci v prdeli..to každou epizódou sa mi páči viac najmä Zeeko.. ()