FBI

• USA F.B.I.
USA, (2018–2024), 81 h 2 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Dick Wolf, Craig Turk

Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana De La Garza, John Boyd, Ebonée Noel, Katherine Renee Kane, Sela Ward, Connie Nielsen, Mac Brandt (více)

Série(6) / Epizody(114)

Dramatický seriál sleduje tým vyšetřovatelů FBI (Federálního úřadu pro vyšetřování) při jejich každodenní práci, od vyšetřování organizovaného zločinu přes násilné trestné činy, finanční podvody až po teroristické hrozby v New Yorku. Epizody se často inspirují skutečnými událostmi a problémy, kterým FBI čelí, a zároveň se zaměřuje i na osobní životy postav a jejich vlastní výzvy a konflikty. Speciální agentka Maggie Bellová (Missy Peregrym) je empatická, inteligentní, precizní a otevřená novým názorům. Přestěhovala se do New Yorku, aby zapomněla na soukromou tragédii a začala nový život. Speciální agent Omar Adom „OA“ Zidan (Zeeko Zaki) pracoval dva roky v utajení jako agent protidrogového úřadu DEA a po skončení mise se musel stáhnout. V současnosti pracuje jako speciální agent FBI. Při vyšetřování složitých případů se projevují rozdílné povahy obou speciálních agentů a jejich kolegů. (Canal+ Action)

Gogo333

Kupa známých postav byla lákadlem, ale příběhově nic nového a postupně mě to i přestávalo bavit. S druhou sérií pokračovat nebudu, ale spin-off aspoň zkusím. 60% ()

Mamlas

Poměrně plýtká záležitost. Jednoduché příběhy, ploché postavy bez nějakého zázemí, žádná průběžná linka, která by to nějak spojovala, žádná myšlenka. Typicky americký konzumní seriál nízké úrovně. (12%) ()