Takové velké malé a obyčejné procedurální "drama" s koncem, který by chtěl druhou řadu, ale nedostane ji, protože na to je těch třináct epizod příliš obyčejně šedivých. Byť je tedy pravda, že poslední dvě tři epizody měly aspoň tempo.(23.5.2019)

Já jsem šla do toho hlavně kvůli Jennifer, mojí sympaťačku z Dextera. Rozhodně bych tenhle seriál neházela do koše, dokonce se mně zdá podhodnocený. Je to klasika popkorňák, má to švih, nestačila jsem se výrazně nudit, ale zkrátka takových seriálů jsou mraky. Jennifer tady hrála spolu s Morrisem Chestnutem, který hrál bezvadně a dokonce musím přiznat a to nerada, že byly okamžiky, kdy jí zastínil. Jenn to zase umí skvěle s mimikou a tady jí využila velkou měrou. Za mě spokojenost. 70%(21.5.2019)

Mne sa to pacilo, pomer napatia tak akurat. Citala som kdejake frflanie, nestotoznila som sa s nim. Pre mna super serial:-)(3.6.2019)