V závěrečném díle první řady čelí Ben a Michaela velké hrozbě poté, co se Griffin rozhodne odhalit volání celému světu a ohrozit tak bezpečnost cestujících. Napětí mezi Jaredem a Zekem se mezitím vyhrotí. Ben, Grace a Olive učiní nečekaný objev. (HBO Europe)

Anderton

Dobre, na jednu dôležitú otázku dostaneme odpoveď a nie je príliš optimistická. Stále som však vôbec nemal pocit, že sledujem finále 16-dielnej série a skrátka že len ide o normálnu časť, po ktorej si hneď chcem pozrieť ďalšiu, aby som zistil, čo sa bude diať ďalej. Takže asi všetko dôležité sa dozvieme v sérii číslo 2, prípadne 3, 4 či 5. Myslím, že tvorcovia sa mali snažiť uzavrieť sériu ako celok s potenciálom do budúcnosti, kde sa mohli rozvíjať ďalšie dejové linky. ()

Jirok19

SPOILER Finále bylo perfektní. Všechny dějově linky dostaly nějaký cliff hanger. Nevíme kdo umřel, nevíme, kdo je major a teď už víme, že hlavní postavy májí lhůtu. Jediná věc, co mi přijde zvláštní je, že tak hrozně truchlí, že za pět let přijdou o Cala. Je to znamení, že o nej jednou přijdou, to určitě, ale vždyť je to dítě s rakovinou. Je dobře, že přežije pět let. 97% ()

baclajean

Obstojný záver série, usekol by som to však o niekoľko scén skôr - keď spoza dverí vykukla "doktorka" alias majorka. ()