Zelenáč - Série 1

(série)
USA, (2018–2019), 13 h 55 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Alexi Hawley

Hudba:

Jordan Gagne

Nathan Fillion, Afton Williamson, Titus Makin Jr., Alyssa Diaz, Melissa O'Neil, Eric Winter, Richard T. Jones, Mercedes Mason, Andrea Alvear (více)

Epizody(20)

warrenur

Zvladol som tuto jednoduchu "bachorku" po 13ty diel. Mozno v nejakej buducej 4tej 5tej 6tej seriii rookie's v tejto prvej uz budu konecne detektivmi. Kazdopadne napriek obcasnej zabavnej epizode je to na styl inteligentnejsieho tuctoveho krimi z poobednajsich hodin spred 10tich rokov. Milucke pozitivne obcas so standardnou osobnou dramou a neuveritelne castym hranim sa na tvrdasa s dobrym umyslom. Meh... Jednoducha zabava pokial nemate k dispozicii zabavnejsie kusky. Na odlahcenie fajn...inak caj. Slaby priemer.  45% ()

poganteria

Čakala som niečo na spôsob vtipného policajtského serošíku a ostala som pomerne prekvapená čo sa z tohto vykľulo. Je to veľmi svojský svižný seriál v ktorom sledujeme každodenné útrapy pri policajnej práci v Los Angeles, ich vzťahy a veľa veľa akcie s gangami, psychopatmi, feťákami a inými vzorkami z ulice. Jednotlivé diely si udržiavajú konštantnú kvalitu , dokonca sa ani moc nedeje ako býva v serialoch tohto typu zvykom, že začnú riešiť hlavne vzťahy a klišé jedno za druhým. Akože jasné, že aj to tam je ale ustrážili koľko tam toho je a stále je v popredí čo zažívajú pri práci. Dlhodobo a príjemne pozerateľné. Taká modernejšia verzia nedeľných dopoludní so seriálom. ()

• V 15. minutě, když policista Nolan (Nathan Fillion) sedí v pracovně kapitána, je v záběru telefon na stole otočený vždy na jinou stranu. (willy1)
  • Ve 39. minutě, ke konci rozhovoru mezi Bradfordem (Eric Winter) a detektivem Murphy (Alicia Coppola), má Murphy na krku odznak vždy jinak otočený. (willy1)
  • Když ve 24. minutě policista Nolan (Nathan Fillion) v pracovně kapitánky Andersen (Mercedes Mason) kouká na záznam z kamery, jsou věci na stole kolem notebooku trochu jinak rozmístěné. (willy1)