A Million Little Things (TV seriál)

Komedie / Drama

USA, 2018–2020, 38 h 33 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

DJ Nash

Gabriel Mann

Christina Ochoa, Ron Livingston, Stephanie Szostak, James Roday, David Giuntoli, Allison Miller, Christina Marie Moses, Romany Malco, Lizzy Greene, Chance Hurstfield, Sam Huntington, Rob LaBelle, Ricky He, Grace Park, Constance Zimmer, Philip Cabrita, Bonnie Hay, John Innes, Viv Leacock, Gerald McRaney, Lochlyn Munro, L. Scott Caldwell, Lou Beatty Jr., Lennon Parham, Diana Pavlovská, Paul Jarrett, Romy Rosemont, Dante Basco, Tanner Stine, Michelle Choi-Lee, Sam Pancake, Veenu Sandhu, James Tupper, Marissa Jaret Winokur, Ken Tremblett, Natasha Leggero, Chris Shields, Danny Dworkis, Matt Oberg, Julian Christopher, Chad Rook, Reed Birney, Donna Benedicto, Ryan Hesp, Matthew Harrison, Helenna Santos, Bronson Pinchot, Drea de Matteo, Lindsey Gort, Emmy Raver-Lampman, Enuka Okuma, Darren Dolynski, Jay Pharoah, Melora Hardin, Chandler Riggs, Rhys Coiro, Anita Barone, Edward Ruttle, Henderson Wade, Barry W. Levy, Nathan Witte, Alanna Ubach, June Kyoto Lu, Natalie von Rotsburg, Farrah Aviva, Jeb Beach, Nelson Franklin, Jason Ritter, Michael Adamthwaite, Marco Soriano, Jerry Ferrara, Jason McKinnon, Style Dayne, Jason Asuncion, Julian Acosta, Richard Kind, Sunita Prasad, Ramon Terrell, Jenny O'Hara, Candus Churchill, Cristina Rosato, Mike Dopud, Evelyn Burke, Erica Cerra, Niecy Nash, Kurt Long, Brad Kelly, Pippa Mackie, Anna Akana, JayR Tinaco, Jessie Fraser, Peter Benson, Scott Patey, Blake Stadel, Chris Nowland, Malia Baker, Sutton Foster, B.J. Britt, Marcia Gay Harden, Bronwen Smith, Paul Guilfoyle, Carla Jimenez, Caitlin Stryker, Veronika Hadravá, Shauna Johannesen, Angela Moore, Jimmy Kimmel, Floriana Lima, Parker Young, Sprague Grayden, Michael Drayer, Todd Thomson, Stephi Chin-Salvo, Yoshie Bancroft, Ellen Ewusie, Anthony Bolognese, Olivia Steele-Falconer, Lillian Doucet-Roche, Gerard Plunkett, Karen Holness, Milo Shandel, Cardi Wong, Quinnie Vu, Ebboney Wilson
  • dogma97

Axident: dík za info a záskok za chybějící obsah.(18.3.2019)

1. SÉRIE (85 %): Inspirace z This is us je zde cítit hodně, ne vždy se to sice seriálu daří na 100 %, ale více méně od začátku do konce to byla dost příjemná oddychovka - téměř každý díl si držel úroveň a mělo to spád i emoce. Pravda, občas to bylo zbytečně moc sentimentální a některé dialogy typicky americko-patetické. Ta přílišná srdceryvnost je ale moje jediná výtka, za sebe jsem si to jinak užil dost a jsem rád, že se pokračuje dál.(5.9.2019)

• erased

Nic víc než vykalkulovaná snaha zopakovat úspěch sladkobolného hitu This Is Us plná neuvěřitelně křečovitých hereckých výkonů, kde se tlačí na pilu tak, až jsou všechny ty osudové dojáky za doprovodu nekonečného softrocku v nejlepším případě k smíchu. V horším případě ze mě dělají cynika.(9.4.2019)

Klasická "telenovela" o čtyřech párech se vším, co k tomu náležívává. Tajnosti, nevěry, radosti, strasti. S tímhle dramatickým rámcem bych potíž neměl, mnohokrát sice ohraný, ale stále funkční a reálný. Namícháte od všeho trochu, hlavně nezapomenout na genderovou a rasovou vyváženost, něco legrace, něco rakoviny, nějaké to (nečekané) těhotenství... Casting by byl též akceptovatelný, co ovšem seriálu ABC silně podráží nohy díl od dílu víc a víc je typická, americká, emoční teatrální přepjatost, nekonečné umělé debaty a dišputace o životě ve formě, která je běžná v dramatizacích, ale už mnohem méně v životě, srdceryvné, sladkobolné scény a záběry i hudba jsou místy dost za čarou. To znemožňuje A Million Little Things být skvělým seriálem. Roz(h)řešení v posledním díle je sice zcela nečekané, ale o to laciněji patriotistické, jak se na Amíky sluší. Pozor, aby nedošlo k omylu, seriál je koukatelný velmi dobře i tak a baví mě, a chtěl jsem každý další díl, ale zamrzí, že kdyby totéž uchopili třeba Norové nebo alespoň Netflix či HBO, bude to i skvělé. I tak palec nahoru, díky silné patosovitosti a polopatické emoční názornosti ale jen tak tak a nesmíte si to tak brát :)(8.3.2019)

Kupa známých tváří mě zaujala, tak jsem to zkusil. Příběh začíná silným momentem a pak postupně rozkrýváme tajemství za tím a sledujeme přátelé a rodinu jak se se vším vyrovnávají. Příběhové linie jsou povedené, herci výborní a celé se to krásné zamotává a odmotává. Trošku mi to připomíná Parenthood či This is us i když nejde vyloženě o jednu rodinu. Silné příběhy tu jsou ale také. 80%(30.3.2019)