Reklama

Reklama

Policajt ze školky 2

  • USA Kindergarten Cop 2 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Agent FBI Zack Reed díky své přítelkyni Katje odhalí mezinárodně hledaného zločince jménem Zogu. Katja poté přechází do programu na ochranu svědků. O rok později, právě v době, kdy má jít Zogu před soud, FBI zjistí hackerský průnik do databáze programu na ochranu svědků. Za útokem stojí hacker Jason. Zogu chce od něj tuto databázi koupit, a Katja se tak ocitá v nebezpečí. Jason dal disk bratrovi, který nečekaně zemřel při autonehodě. Byl učitelem v prestižní školce, kde je flashdisk ukryt. Rozbíhá se závod s časem, protože policie v čele s Reedem ji musí najít dřív než Zogu. K velké nelibosti svého šéfa se do školky musí jako učitel infiltrovat právě Reed. Ten brzy pozná, že zkrotit bandu neposedných dětí je někdy těžší než si poradit s kriminálníky. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (85)

tron 

všechny recenze uživatele

Rovnaká blbosť, ako jednotka. Netreba si minulosť zbytočne prikrášľovať a romantizovať, pretože nezlomným faktom je, že už prvý diel bol po stránke scenára značne béčkarský, postavy boli skôr karikatúry, akcie bolo minimum a nedala sa absolútne porovnať s najlepšími Arnoldovými kúskami a do toho nasilu namontované mozaikové pasáže o tom, ako heterosexuálny, ale nežný a chápavý muž z Európy, učí malé deti disciplíne a heslu „v zdravom tele zdravý duch“. A kriminálna zápletka? Tak tú skutočne nemá zmysel komentovať, to bolo skrátka čosi strašné. Dvojka je to isté, dokonca nechýba románik medzi učiteľom (59-ročným Švédom) a učiteľkou (29-ročnou Kanaďankou). Ako minule, aj teraz sú najlepšími časťami neuveriteľne predvídateľného filmu decká, ale to je hrozne málo. Neštvalo ma to, prežil som to bez ujmy, ale asi sa zhodneme na tom, že už existencia tohto filmu ako taká je značne absurdná a neviem, či si ho pozrie aj niekto iný, než ten, kto vyrastal na jednotke. V neposlednom rade je to mimo realitu (vypočúvanie škôlkarov agentmi FBI bez prítomnosti rodičov a psychológa, „zastrelenie“ automatu na čokolády...). ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V roku 1990 natočil režisér Ivan Reitman komédiu "Policajt zo skôlky". Hlavnú úlohu v nej strávrnil Arnold Schwarzenegger. Hora svalov medzi hŕbou malých detí. Moc som sa pri tom nebavil. Po dlhých dvadsiatich šiestich rokoch bola vyprodukovaná druhá časť. Réžie sa chopil Don Michael Paul a toporného Schwarzeneggra nahradil rovnako toporný Dolph Lundgren. Celé je to v podstate také isté ako pôvodný film. Skôr ako pokračovanie to pripomína remake. ** ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Podle očekávání trochu zbytečnej film. Dolph si zacvičí, ukáže nám, že je pořád ve formě, ale o to víc je škoda, že se nepředvede v pořádný akci. Úvod kdy aspoň sejme pár padouchů ujde a pobaví aspoň vtípek z automatem kterej nechce dát Dolphovi tyčinku Twix. Jinak po komediální stránce hrozně pasivní film s jakoby nuceným humorem jako v prvním dílu. Ta hvězda navíc jde za to, že Arnieho křečovitý křenění v jedničce bylo utrpení. Dolph aspoň těží ze svého komediálního talentu a dělá co se dá, ale to nestačí.40% ()

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

Snaha vytřískat něco z nostalgie lidí devadesátkových. Jenže zatímco první film měl sympatického hrdinu, zapamatovatelná děcka a celkem jasnou příběhovou linku o tom, kterak drsňák padoucha lovil a prcky si ochočil, dvojka selhává prakticky ve všech ohledech. Lundgrenův superdrsný (hahahaha) agent neprochází žádným vývojem; interakce se smečkou smradů se z problémové v pohodovou přepne z ničeho nic (s kamarádovo nápovědou v uchu, vskutku imponující) a romantická linka funguje de facto tak, že Lundgren na chvíli vypne svůj píchací režim a tváří se jak napravená kurtizána. Fórky s Twix - vážně? Závěr s "Trojským koněm" - vážně? Totálně bezradný recyklát. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jediné, co se dá dělat je soustředěná meditace. A půjčte si terapeutické prase z 2Y." Agent Reed se evidentně nedíval na to, když se detektiv Kimble před lety pokoušel zkrotit dítka školkou povinná. A pokud se díval, tak se z toho nepoučil. Takže tady máme podruhé to samé a není to příliš vtipné ani napínavé. Má to však skvělou ředitelku, která dobře ví, že rukama se nebije (od toho jsou basebalové pálky) a také Olivii, která sice vypadá spíše jako striptérka hrající si na učitelku, ale s tím už se dospělý chlap určitě nějak vyrovná. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (5)

  • Agent Reed (Dolph Lundgren) řídí červené auto Buick Skylark Custom Convertible ročník 1971. (SONY_)
  • V čase 1:31:41, když Zac Reed (Dolph Lundgren) přehodí gaunera přes rameno a ten sebou opět plácne do vody, je zřetelně vidět, že se mu vyhrnula košile, když se ale na něj kamera otočí znovu, košili má zasunutou do kalhot. (Proste..Jana)

Reklama

Reklama