Policajt ze školky 2

Kindergarten Cop 2

Komedie

USA, 2016, 100 min

• -bad-mad-wolf-

Snaha vytřískat něco z nostalgie lidí devadesátkových. Jenže zatímco první film měl sympatického hrdinu, zapamatovatelná děcka a celkem jasnou příběhovou linku o tom, kterak drsňák padoucha lovil a prcky si ochočil, dvojka selhává prakticky ve všech ohledech. Lundgrenův superdrsný (hahahaha) agent neprochází žádným vývojem; interakce se smečkou smradů se z problémové v pohodovou přepne z ničeho nic (s kamarádovo nápovědou v uchu, vskutku imponující) a romantická linka funguje de facto tak, že Lundgren na chvíli vypne svůj píchací režim a tváří se jak napravená kurtizána. Fórky s Twix - vážně? Závěr s "Trojským koněm" - vážně? Totálně bezradný recyklát.(10.1.2017)

• blackJag

Při sledování těchto filmů si vždy znovu a znovu říkám proč? Aby herci (většinou v zasloužených uvozovkách) a veškeré to specifické osazenstvo mikrosvěta filmového průmyslu neztrácelo pracovní návyky? Aby bylo jak vyplnit televizní pásma, které sledují jen zoufalci a aspiranti lobotomie? Aby mafie vyprala peníze? Ještě pár takových srágor a začnu být paranoidní. Lundgren sám si svůj důchod představoval asi trochu jinak, na druhou stranu asi lepší než u pásu ve výrobě :-) 20%(22.10.2019)

• JohnMiller

Tak toto je des a hrôza. Nemá to síce zetkovú produkciu, ale to klišé, tá hlúposť a miestami úctyhodná trápnosť mi iba upevňuje moje hodnotenie. Je to jeden obrovský paradox, Dolph Lundgren, je otravný a nedá sa mu rola uveriť. Viem, že je to určené viac-menej pre deti, a na niektorých hlúpostiach som sa zasmial, ako žiarlivosť školníka a jeho výmysly, ale aj tak, myslím si, že tento kúsok môže zabojovať v súťaži najzbytočnejších pokračovaniach v histórií kinematografie.(2.7.2016)

• Likan7

Originál s Arnoldem byl těžkej průser, jak mohl asi skončit remake (pokračování) s Lundgenem? To nikomu není blbý, že skoro šedesátiletej skoroděda tu má románek s třicetiletou učitelkou? Dolph sice vypadá solidně, ale bylo to fakt nutný? Každý si musí nějak vydělat na nájem, ale to není někde v šuplíku nějaký scénář, ve kterým by mohl Lundgren někoho odkráglovat?(21.1.2020)

Mě film bavil a nenudil. Čekal jsem tedy pořádnej průšvih, ale film mě mile překvapil. Stejně jako první film, i tento je na oddech a i bez akce se na to dobře kouká. Dolph je v poho a učitelka s kterou se dá dohromady je sympatičtější jež v prvním filmu. Nějaké vtípky jsou zde také. Mě se to líbilo a dávám 75% :)(11.10.2016)

• - Dolph Lundgren (Reed) původně nechtěl hrát v tomto filmu. (kellne)

• - Ve filmu měl hrát Arnold Schwarzenegger, ale jeho pracovní vytížení mu to nedovolilo. (kellne)

• - Při řádění děti v jeho první den ve školce ma agent Reed (D. Lundgren) umazanou košili modrou barvou s fleky na prsou, v následujícím záběru při příjezdu do domu má však na košili žluté fleky namísto modrých. (SsgtJira)