Seollemjueuibo

• Jižní Korea 설렘주의보 (více)
Jižní Korea, 2018, ? min

Populární herečka Yoon Yoo Jeong tajně chodí se začínajícím hercem Hwang Jae Minem, který vše dělá jen pro svůj prospěch. Když novináři odhalí jejich vztah, Jae Min vše popře a naopak oznámí zasnoubení s bohatou Lee Jeong Ranou. Yoo Jeongina image je poškozena. Do toho se objeví další skandál a jediná možnost, jak vše zachránit, je, aby se před novináři objevila s dokonalým přítelem. Ideálním kandidátem je dermatolog Cha Woo Hyeon, který zpočátku odmítá, ale nakonec se nechá přemluvit, aby se vyhnul nejen nechtěnému manželství s Kang Hye Joo, ale zároveň se postavil i svému otci. (andiek05)

Zíza

Bohužel. Opravdu bohužel. Strašně miluju, když se dva dají dohromady na základě nějaké dohody a předstírají, že jsou pár. Je to trochu moje úchylka, takže beru na milost každý seriál či film, kde to je, a většinou se mi to už jen kvůli tomu líbí. Bohužel v tomto případě ani prd. Působí to neuvěřitelně lacině, Yoon Eun-hye jako by zapomněla, jak se hraje, a Cheon Jeong-myeong kromě pár chvil, kdy působí mile a rošťácky díky svému úsměvu, šou nezachrání (zřejmě za to může i chybějící chemie mezi herci). Celé mi to přijde špatné. Scénář, herecké výkony, zvraty, divné lži a přetvářka... Ano, jsou tam chvíle, které jsou ok, ale to z toho dobře koukatelný seriál neudělá. Ani to, když ze všech záporáků pak uděláte kajícníky a změníte jim charaktery, abyste seriál mohli ukončit podle vašich romantických představ. Hodně jsem se nutila, aby koukala a nakonec jsem zjistila, že jsem se nutila pro nic. Seriál recykluje ostatní korejské počiny, ale velmi špatným způsobem. Ušetřete čas. Seriálů, kde jsou skandály, domluvené vztahy, bohatí a chudší, dobří a špatní, jsou mraky. Koukejte na mraky. Přeloženo. ()