The Bad Education Movie

Komedie

Velká Británie, 2015, 90 min

Když seriál po třech sériích zrušili, tak aspoň potěšili oznámením záverečného filmu. Na film jsem byl zvědav a doufal, že se vydaří. A vydařil, nese se v duchu seriálu, pokud nebudu počítat posledních 30 minut akce, takže komu se líbil humor v seriálu, bude potěšen stejným stylem i ve filmu. Film rychle uteče a člověk se ani na chvíli nenudí. Tady se rozloučení se seriálem formou filmu povedlo.(2.2.2016)

• KNTRFKT

Tak pro všechny, co se tu válí smíchy ve vlastních fekáliích a heroicky si při scénách, kde jsou vidět obnažená varlata, rvou pubické ochlupení: "Vraťte se zpátky na své ubikace do svěracích kazajek, řekněte doktorům, ať vám zdvojnásobí dávky neurolu a občas běžte ven na sluníčko, nebo už vám za chvíli fakt dočista jebne." Tahle slaboduchá kokotina, se teda fakování árijského Turka v roli učitele nemůže ani náhodou rovnat a to už jen díky tomu, že hlavního představitele vytáhli z léčebny anonymních homoklád závislých na výrobě mocinky ftipných obrázků kopulace zvířátek. Trapnost nad trapnost.(23.2.2016)

Sen každého studenta, je mít takového učitele :-) Tahle komedie byla sice hodně praštěná, nicméně splňuje naprosto moje očekávání a potřeby. Pobavil jsem se místy až dosyta a nuda se nekonala v žádné fázi filmu. Proto pokud vypnete mozek a máte v úmyslu se jenom pobavit, tak tuto šílenost vám můžu jedině doporučit.(30.1.2016)

Úžasná komedie lehce vezoucí se na vlně úspěšného Fakjů pane Učiteli, s tím rozdílem, že zdejší učitel byl více pohodář a " kamarád". Gagy stylové a správně trefné, scény neskutečné ( Položení koulí na zobák labuťě či tanec gaye k posrání). Bavil jsem se velmi příjemně a překvapí i akčnější závěr, kde humor spíše vystřídá napětí. 80% tohle u mě jednou projekcí nekončí.(4.2.2016)

• Sharlis

Slaby priemer, komedia ktora sa pokusa byt supersrandovne road trip movie, ale... nie. Jack Whitehall mal film tahat miesto toho hra uplneho kokotka, na ktoreho ma skutocne nebavilo sa pozerat. Vtipy akoze musis zjest predkozku z muzea inac si ta niekto vsimne ako kradnes.... neviem ked som mal menej a pozeral Prci ked Stiffler zjedol psie hovno to mi vtedy prislo vtipne, ale tuto to bolo nutene, len aby sa konecne ktosi zasmial. Neviem ci mi trebalo ine drogy, alebo chlast, ale moc som sa nesmial teda. PS: To je aj serial? Aha ten som nevidel, ale film stal za ho... teda za predkozku, pardon. A casting mimo Whitehalla bol mizerny, ako zo strednej skoly hereckej, mohla tam kludne hrat aj moja sestra co predava topanky, ani by ste nepoznali rozdiel v kvalite.(7.2.2016)