Teenagerské komedie sice nejsou zrovna mým šálkem kávy, ale Britové to vzali za správný konec. Šílený učitel, neméně šílení žáci, ne tak úplně normální učitelský sbor a navrch bláznivá matka v přechodu s cornwallským bojem za nezávislost. Na tu hodinu a půl se to může zdát celkem přeplácané, ale film šlape od začátku do konce, chrlí jeden gag za druhým, najde se tu spousta hlášek a nezapomenutelná je sekvence s předkožkou. Navíc se film téměř vyhýbá kanálovému humoru a vyloženě trapným scénám, které teenagerské filmy provázejí prakticky vždy. Takhle by to šlo. 80%(30.1.2016)

• KNTRFKT

Tak pro všechny, co se tu válí smíchy ve vlastních fekáliích a heroicky si při scénách, kde jsou vidět obnažená varlata, rvou pubické ochlupení: "Vraťte se zpátky na své ubikace do svěracích kazajek, řekněte doktorům, ať vám zdvojnásobí dávky neurolu a občas běžte ven na sluníčko, nebo už vám za chvíli fakt dočista jebne." Tahle slaboduchá kokotina, se teda fakování árijského Turka v roli učitele nemůže ani náhodou rovnat a to už jen díky tomu, že hlavního představitele vytáhli z léčebny anonymních homoklád závislých na výrobě mocinky ftipných obrázků kopulace zvířátek. Trapnost nad trapnost.(23.2.2016)

• verbal

Ahoj jmenujy se, Jarek Potracený a kamaráďy mi říkají, Mentál. Dost hustá přezďýfka nemislýte? Sem na ni pišný! Naroďyl sem se v šestém mněsýci přet šesnácťy, lety, mamynka je lychokopitňyce, a taťýnek stavebňý přidavač. Přy, posledním mněření IKVÉ jsem narval kolečko do trojhelníkového otfotu v rekordňým čase a pan ošetřovatel řýkal že, sem výnimečný. Ve sfém volnu smažým géteáčko sleduju, nejpopulárnějšý jůtubery, Bývyse a Batheda a téve Nova. Někdy i Prýmakůl. Majý tam moc hezkí, a ftipný pořadi. Moc rát taki čtu! Třeba Brávyčko, Blesk a Pyfýka. Ale jen nadpysi, ti jsou, velkím a čtitelným. Taki mám hrozně rád seks. Znáte to takoví ten vášňyví spontání a ďyvokí, aš vás bolí loket. Moc přýležytostí se mi, ale zaťím nenaskytlo. Mám roštěp, na rukách dohromady sedum prstů, a kratšý nohu, tagže se klukům moc nelýbim. Zaťým!!! Pan ošetřovatel řýká, že kdyš neskončým, v museu genetyckích anomalyt, tak z toho, třeba virostu. No nevým, můj staršý bratr Tomáš známí téš jako stoka, s toho nevirostl a tak ho, roďyče prodaly do zoo kde teť, z klece háže po navštěvňýcích hovna. Ale dost o mě poťme k tomuhel supr fylmu! Bilo to fakt skvělí. Snat i lepčí neš posledňí Babovřeski. Celou dobu sem se tak šýleně smál aš my tekli hleni z očý, prskal sem kolem sebe rohlýk s nutelou, potrhali se mi stehi na roštěpu a málem sem sy posral klecové lůško! A nemoch sem přestat aňy po skončeňý pořát jsem, mislel na to, jak to, bilo strašně ftipní třeba jak tomu učyteli stáhly kalhoti a on letěl s úpa holím šulynem nebo jaksy ta tlustá bába prdla po tom projýmadle – HAHAHAHAHAHAHAHA. Vyďýte zase, mně to chitá, tak mocynki lekračňí to bilo. Musým se ale uklidnit abi mně taťýnek zas nemusel pacyfykovat jak po tom fylmu. Ono se to nesdá ale ťím taserem to dost bolý a v kazajce si pak čovjek aňy pořádně nepodrbe lodyhu. Moc bich sy přál vidět tahkle ftipné a yntelygentňi fylmi každí den!!!!!!(22.2.2016)

• Sharlis

Slaby priemer, komedia ktora sa pokusa byt supersrandovne road trip movie, ale... nie. Jack Whitehall mal film tahat miesto toho hra uplneho kokotka, na ktoreho ma skutocne nebavilo sa pozerat. Vtipy akoze musis zjest predkozku z muzea inac si ta niekto vsimne ako kradnes.... neviem ked som mal menej a pozeral Prci ked Stiffler zjedol psie hovno to mi vtedy prislo vtipne, ale tuto to bolo nutene, len aby sa konecne ktosi zasmial. Neviem ci mi trebalo ine drogy, alebo chlast, ale moc som sa nesmial teda. PS: To je aj serial? Aha ten som nevidel, ale film stal za ho... teda za predkozku, pardon. A casting mimo Whitehalla bol mizerny, ako zo strednej skoly hereckej, mohla tam kludne hrat aj moja sestra co predava topanky, ani by ste nepoznali rozdiel v kvalite.(7.2.2016)

Když seriál po třech sériích zrušili, tak aspoň potěšili oznámením záverečného filmu. Na film jsem byl zvědav a doufal, že se vydaří. A vydařil, nese se v duchu seriálu, pokud nebudu počítat posledních 30 minut akce, takže komu se líbil humor v seriálu, bude potěšen stejným stylem i ve filmu. Film rychle uteče a člověk se ani na chvíli nenudí. Tady se rozloučení se seriálem formou filmu povedlo.(2.2.2016)

• Steve Oram