Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alfie Wickers (Jack Whitehall) je poněkud neortodoxní učitel, jehož výukové metody jsou pro všechny rodiče jeho svěřenců naprosto nepřijatelné. Po dalším z řady jeho učebních fiasek, při kterém byla zostuzena i jedna z matek, dostala celá třída zákaz uspořádání školního výletu do Las Vegas. Místo toho odjedou do pár desítek kilometrů vzdáleného Cornwolu, kdy mají navíc přidělený přísný rodičovský dozor, který má dohlížet na předem sepsaný program. Vše vypadá beznadějně, než se třídě povede za pomoci místních pašeráků dozoru zbavit. V ten okamžik začíná divoká jízda, při které se všichni zapletou do protivládního povstání. V patách jsou jim nejenom policisté, ale i rozzuření rodiče. Podaří se Alfiemu svoje svěřence ochránit a dostat se ze všech nechtěných situací? Opravdu bláznivá komedie plná hromady humorných situací. (Rakosnicek77)

(více)

Recenze (33)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Seriál sem nikdy neviděl, ale jakmile vidim nějaký příjemný fekál, většinou po něm skočim.Začátek měl našlápnuto určitě líp, ke konci film už trochu ztrácí dech a finále v hradu už je vyloženě nuda, ale první hodinku jsem se dost natlemil.Typický anglický humor ještě říznutý USA fekálem.Daleko vtipnější a nahuštěnější komedie než ubohá dvojka Fakjů Pane učiteli.Na neděli úplně ideální oddychovka.60%. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Ahoj jmenujy se, Jarek Potracený a kamaráďy mi říkají, Mentál. Dost hustá přezďýfka nemislýte? Sem na ni pišný! Naroďyl sem se v šestém mněsýci přet šesnácťy, lety, mamynka je lychokopitňyce, a taťýnek stavebňý přidavač. Přy, posledním mněření IKVÉ jsem narval kolečko do trojhelníkového otfotu v rekordňým čase a pan ošetřovatel řýkal že, sem výnimečný. Ve sfém volnu smažým géteáčko sleduju, nejpopulárnějšý jůtubery, Bývyse a Batheda a téve Nova. Někdy i Prýmakůl. Majý tam moc hezkí, a ftipný pořadi. Moc rát taki čtu! Třeba Brávyčko, Blesk a Pyfýka. Ale jen nadpysi, ti jsou, velkím a čtitelným. Taki mám hrozně rád seks. Znáte to takoví ten vášňyví spontání a ďyvokí, aš vás bolí loket. Moc přýležytostí se mi, ale zaťím nenaskytlo. Mám roštěp, na rukách dohromady sedum prstů, a kratšý nohu, tagže se klukům moc nelýbim. Zaťým!!! Pan ošetřovatel řýká, že kdyš neskončým, v museu genetyckích anomalyt, tak z toho, třeba virostu. No nevým, můj staršý bratr Tomáš známí téš jako stoka, s toho nevirostl a tak ho, roďyče prodaly do zoo kde teť, z klece háže po navštěvňýcích hovna. Ale dost o mě poťme k tomuhel supr fylmu! Bilo to fakt skvělí. Snat i lepčí neš posledňí Babovřeski. Celou dobu sem se tak šýleně smál aš my tekli hleni z očý, prskal sem kolem sebe rohlýk s nutelou, potrhali se mi stehi na roštěpu a málem sem sy posral klecové lůško! A nemoch sem přestat aňy po skončeňý pořát jsem, mislel na to, jak to, bilo strašně ftipní třeba jak tomu učyteli stáhly kalhoti a on letěl s úpa holím šulynem nebo jaksy ta tlustá bába prdla po tom projýmadle – HAHAHAHAHAHAHAHA. Vyďýte zase, mně to chitá, tak mocynki lekračňí to bilo. Musým se ale uklidnit abi mně taťýnek zas nemusel pacyfykovat jak po tom fylmu. Ono se to nesdá ale ťím taserem to dost bolý a v kazajce si pak čovjek aňy pořádně nepodrbe lodyhu. Moc bich sy přál vidět tahkle ftipné a yntelygentňi fylmi každí den!!!!!! ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Teenagerské komedie sice nejsou zrovna mým šálkem kávy, ale Britové to vzali za správný konec. Šílený učitel, neméně šílení žáci, ne tak úplně normální učitelský sbor a navrch bláznivá matka v přechodu s cornwallským bojem za nezávislost. Na tu hodinu a půl se to může zdát celkem přeplácané, ale film šlape od začátku do konce, chrlí jeden gag za druhým, najde se tu spousta hlášek a nezapomenutelná je sekvence s předkožkou. Navíc se film téměř vyhýbá kanálovému humoru a vyloženě trapným scénám, které teenagerské filmy provázejí prakticky vždy. Takhle by to šlo. 80% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Úžasná komedie lehce vezoucí se na vlně úspěšného Fakjů pane Učiteli, s tím rozdílem, že zdejší učitel byl více pohodář a " kamarád". Gagy stylové a správně trefné, scény neskutečné ( Položení koulí na zobák labuťě či tanec gaye k posrání). Bavil jsem se velmi příjemně a překvapí i akčnější závěr, kde humor spíše vystřídá napětí. 80% tohle u mě jednou projekcí nekončí. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Docela překvapení, čekal jsem nějaké prasárničky, ale tady jsou umírněný, ale né tak moc, aby film nenudil. Já jsem si to pustil hlavně kvůli tomu, že zde hraje Harry Enfield. Trochu mě zaskočilo, jak strašně moc zestárl... bohužel čas nezastavíš. Jinak je to fajn komedie, která mě navnadila i na zkouknutí seriálu. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama