• korbitch22
  ***

  Seriál sem nikdy neviděl, ale jakmile vidim nějaký příjemný fekál, většinou po něm skočim.Začátek měl našlápnuto určitě líp, ke konci film už trochu ztrácí dech a finále v hradu už je vyloženě nuda, ale první hodinku jsem se dost natlemil.Typický anglický humor ještě říznutý USA fekálem.Daleko vtipnější a nahuštěnější komedie než ubohá dvojka Fakjů Pane učiteli.Na neděli úplně ideální oddychovka.60%.(1.5.2016)

 • Pajky3
  **

  Pokračování seriálu, které vlastně nedává vůbec smysl. Hlavně kvůli tomu, že byl seriál pěkně ukončený, pak tam třeba nesedí ani účast Mitchella. Chápu, že to pokračování udělali, ale podle nebylo třeba. Zajímavé bylo ale zjištění, že mimo školu ten humor moc nefunguje, snaha to kompenzovat nárůstem fekálního humoru nefunguje. Ze seriálu jsem nebyl nijak nadšený, ale byl to solidní průměr, tohle je vysloveně zklamání.(19.12.2018)

 • Aljak
  ***

  Myslím, že na žáner teenage-comedy som už asi trochu pristarý, ale občas si rád pustím nejakú oddychovku aj z tohto žánru. Navyše, v podaní britskej produkcie som čakal niečo, čo nebude až tak absurdne trápne. A veruže ani nebolo, hoci niektoré scény boli fakt také "americké" (teda zbytočne prehnane nechutné a nevkusné). Ale okrem toho to malo v sebe aj dávku svojského humoru a sarkazmu, takže sa dalo občas nad niečim aj zasmiať (alebo aspoň pousmiať). No niektoré absurdnosti boli zas zbytočne za hranicou, ale aj tak sa to celkom dalo. Seriál som nesledoval, tak možno mi ušli nejaké konexie a väzby, ale inak OK. Vlastne lepšie ako som čakal (pretože som nečakal takmer nič).(1.2.2016)

 • verbal
  odpad!

  Ahoj jmenujy se, Jarek Potracený a kamaráďy mi říkají, Mentál. Dost hustá přezďýfka nemislýte? Sem na ni pišný! Naroďyl sem se v šestém mněsýci přet šesnácťy, lety, mamynka je lychokopitňyce, a taťýnek stavebňý přidavač. Přy, posledním mněření IKVÉ jsem narval kolečko do trojhelníkového otfotu v rekordňým čase a pan ošetřovatel řýkal že, sem výnimečný. Ve sfém volnu smažým géteáčko sleduju, nejpopulárnějšý jůtubery, Bývyse a Batheda a téve Nova. Někdy i Prýmakůl. Majý tam moc hezkí, a ftipný pořadi. Moc rát taki čtu! Třeba Brávyčko, Blesk a Pyfýka. Ale jen nadpysi, ti jsou, velkím a čtitelným. Taki mám hrozně rád seks. Znáte to takoví ten vášňyví spontání a ďyvokí, aš vás bolí loket. Moc přýležytostí se mi, ale zaťím nenaskytlo. Mám roštěp, na rukách dohromady sedum prstů, a kratšý nohu, tagže se klukům moc nelýbim. Zaťým!!! Pan ošetřovatel řýká, že kdyš neskončým, v museu genetyckích anomalyt, tak z toho, třeba virostu. No nevým, můj staršý bratr Tomáš známí téš jako stoka, s toho nevirostl a tak ho, roďyče prodaly do zoo kde teť, z klece háže po navštěvňýcích hovna. Ale dost o mě poťme k tomuhel supr fylmu! Bilo to fakt skvělí. Snat i lepčí neš posledňí Babovřeski. Celou dobu sem se tak šýleně smál aš my tekli hleni z očý, prskal sem kolem sebe rohlýk s nutelou, potrhali se mi stehi na roštěpu a málem sem sy posral klecové lůško! A nemoch sem přestat aňy po skončeňý pořát jsem, mislel na to, jak to, bilo strašně ftipní třeba jak tomu učyteli stáhly kalhoti a on letěl s úpa holím šulynem nebo jaksy ta tlustá bába prdla po tom projýmadle – HAHAHAHAHAHAHAHA. Vyďýte zase, mně to chitá, tak mocynki lekračňí to bilo. Musým se ale uklidnit abi mně taťýnek zas nemusel pacyfykovat jak po tom fylmu. Ono se to nesdá ale ťím taserem to dost bolý a v kazajce si pak čovjek aňy pořádně nepodrbe lodyhu. Moc bich sy přál vidět tahkle ftipné a yntelygentňi fylmi každí den!!!!!!(22.2.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Úžasná komedie lehce vezoucí se na vlně úspěšného Fakjů pane Učiteli, s tím rozdílem, že zdejší učitel byl více pohodář a " kamarád". Gagy stylové a správně trefné, scény neskutečné ( Položení koulí na zobák labuťě či tanec gaye k posrání). Bavil jsem se velmi příjemně a překvapí i akčnější závěr, kde humor spíše vystřídá napětí. 80% tohle u mě jednou projekcí nekončí.(4.2.2016)