Set It Up

Komedie / Romantický

USA, 2018, 105 min

Víte přesně, jak to dopadne a dokážete dokonce i odhadnout, jak se to bude celé vyvíjet. A ono se to přesně tak stane. Ale vy přesto nejste zklamaní, ani znudění. A to je na tom vlastně to hezký. Mám ráda, když film splní má očekávání, nezklame mě, děje se v něm to, co bych si přála, a skončí to tak, jak bych si přála. Je to fajn pocit. A já z filmu necítím, že by měl v plánu být něčím víc. Jen dobrým filmem, tak jak ho známe. 3*(22.10.2018)

Vlastně o den později jsem úplně zapomněla, že jsem ten film viděla, kdybych se nemrkla na CSFD, tak bych si nevzpomněla. Což asi ve zkratce říká, jaký ten film je. Ničím nevybočující, nenutící o něčem hlouběji přemýšlet, nikdo nepředvede nijaký zvláštní herecký výkon. Je to prostě jen romantická komedie na jedno použití. A není špatná, jen prostě... velmi průměrná.(12.7.2018)

You're not hard to get, you're hard to earn.(21.6.2018)

Příjemná romcom s okouzlující dvojící, fungujícím humorem a milennial zápletkou. Recept jako dělaný pro mě. Škoda, že v poslední třetině jako by scénárista zapomněl na veškerou předchozí dynamiku. Konec byl totiž až příliš předvídavý a klišoidní. Nicméně se jedná o úspěch v Netflixovské stáji podprůměrných komedií.(20.6.2018)

• misterz

Príbeh až neuveriteľne nezáživný a banálny, navyše to bolo podané neatraktívnou formou, pri ktorej nevyniklo absolútne nič. Keby aspoň hudba bola chytľavá, ale ani to neprišlo. Jediný zábavný moment bol ten s tým výťahom a vyzliekajúcim sa poslíčkom. Inak väčšinou len ťažká nuda, našťastie na Zoey Deutch sa vždy dobre pozerá. Áno viem, prízemný dôvod, v tomto prípade však kľúčový. Podpriemer. 40/100(13.10.2018)

"Cítim radosť. Možno tiež milujem lásku v otvorených priestoroch." Na vypnutie mozgu dostačujúce. Filmy slečny Deutch väčšinou hodnotím dvojhviezdou, napriek tomu jej teraz dávam o pol hviezdy viac. 2,5*(9.9.2018)

Dobrá romantická komedie. A těch není moc.(9.7.2018)

• silentname

"Set It Up" podľa mňa vôbec nie je dobrým filmom. Popravde mám pocit, že je to ako už väčšina filmov tohto typu plné klišé, momentiek, ktoré sme videli miliónkrát a najmä to ani nič moc neprináša. Osobne najväčším mínusom filmu pre mňa je fakt, že to môžem iba počúvať a neprídeme dokopy o nič. Netreba tomu venovať moc pozornosť, vieme odhadnúť kam sa to posunie, vieme čo sa na konci udeje a všetky scénky jedna za druhou sú jasne odhadnuteľné. A to by nemali byť. Herecky ma to nijako neohromilo, často som rozmýšľal na čom sa vlastne mám smiať a nemal som z filmu pocit, že by bol niečím super zaujímavý. Ak ste si ho užili, tak super, ale ja nemám toho ani moc čo povedať, lebo som nenašiel asi nič, čo by som reálne dokázal vyzdvihnúť. Možno sa tam občas zjaví dobrá skladba a vie ma celkom potešiť, no ani vizuálne, ani dialógmi ani postavami ma to nezvalo. Nuda. Hodnotenie: D+(26.6.2018)

Zoey je sympaťačka s jiskrou v očích,naopak ale její protějšek v tomhle filmu je děsnej skrpál.I přes hrozně obsazenou mužskou roli mě film svym dějem bavil,a na sobotní odpoledne je to celkem v poklidu.60%.(6.10.2018)

Klasická romantika, která sice ničím nepřekvapí, ale rozhodně neurazí. Zoey Deutch je krásná, jen mi moc neladila dohromady s Glenem Powellem. Přišlo mi, že je to k sobě moc netáhne. Taye Diggs i Lucy Liu si role panovačných šéfů užívají. Celkově to baví a příjemně to utíká, solidní průměr.(14.12.2018)

Začínam mi byť Zoey čoraz sympatickejšia a v tomto filme mi to len potvrdila. Áno vyrozprávaný príbeh sme videli už veľakrát v iných snímkoch len s inými hercami ale aj tak som nadšene sledovala až do konca a bavilo ma to!(18.10.2018)

Celkem překvapení. Dost jsem se bavila a párkrát i nahlas zasmála. Postavy vesměs sympatický a Lucy Liu je prostě queen.(23.8.2018)

Prijemna romanticka oddychovka s fajn nametem, ktery stavi romcom klise trosku na hlavu. Skoda posledni tretiny, kde do tech klise zase snadno zapadne (i kdyz aspon trochu s pomrknutim), kdyz uz nic). Prijemne prekvapeni. Ty ctyri hvezdy jsou v ramci romantickych komedii, kde, stejne jako u jinych zanrovek (treba u hororu), mam tendenci trosku nadrzovat.(25.6.2018)

Je to hezké, ale nenadchne, přesto ani neurazí. Naopak, některé vtipy jsou neotřelé a svěží. Na víc jak lepší průměr to však není.(31.10.2018)

Docela dobrá romantická komedie, která však v hlavě dlouho nezůstane.(26.6.2018)

Tak strašně postrádám půl body do hodnocení, takže 2,5*.(25.10.2018)

Taková ta komedie, kterou si užíváte, protože je prosta přitroublých klišoidních scén, hlavní hrdinové jsou sympaťáci a vůbec je to moc milá věc. A za měsíc si nevzpomenete, že jste to viděli. I když třeba jo, co já vím... :)(24.10.2018)

"You like because and you love despite." Je to tak očividné a přesto jsem to poprvé slyšela v tomhle nenápadném, ale o to lepším netflixovském snímku. Největší pravdy člověk nakonec může najít na těch nejnečekanějších místech:-)(14.10.2018)

Trochu som sa obával ďalšieho filmového nepodarku z produkcie Netflixu, ale našťastie sa tak úplne nestalo. Set it up je príjemná romantická komédia, ktorá síce nie je ničím vynímočná, ale ani neurazí. A v tomto prípade to úplne stačí, aby si film divák užil.(25.6.2018)

• rigby

Silně průměrná komedie a lovestory. Ba až pod hranicí průměrnosti. Nejedná se o naprostou americkou blbinu, ale nic zajímavého tu také není. Velmi často jsem se jako divák až nudil, protože nebylo na co se dívat, co prožívat. A jak to dopadne, bylo jasné od začátku. Možná dobrá oddychovka, nic víc. 2+(3.8.2018)

<< předchozí 1 2