Set It Up

Komedie / Romantický

USA, 2018, 105 min

Víte přesně, jak to dopadne a dokážete dokonce i odhadnout, jak se to bude celé vyvíjet. A ono se to přesně tak stane. Ale vy přesto nejste zklamaní, ani znudění. A to je na tom vlastně to hezký. Mám ráda, když film splní má očekávání, nezklame mě, děje se v něm to, co bych si přála, a skončí to tak, jak bych si přála. Je to fajn pocit. A já z filmu necítím, že by měl v plánu být něčím víc. Jen dobrým filmem, tak jak ho známe. 3*(22.10.2018)

Prijemna romanticka oddychovka s fajn nametem, ktery stavi romcom klise trosku na hlavu. Skoda posledni tretiny, kde do tech klise zase snadno zapadne (i kdyz aspon trochu s pomrknutim), kdyz uz nic). Prijemne prekvapeni. Ty ctyri hvezdy jsou v ramci romantickych komedii, kde, stejne jako u jinych zanrovek (treba u hororu), mam tendenci trosku nadrzovat.(25.6.2018)

Vau. Musím přiznat, že už jsem dlouho nezažila (romantický) film, kde by všechno tak perfektně klapalo. Postavy, vztahy mezi nimi, dialogy, plynutí děje a vůbec námět sám o sobě. Zoey a Glen jsou dvojka, která možná od počátku nevypadá, že by mezi ní mohlo být něco víc, ale v průběhu děje to tak nějak samo nenápadně naběhne, že si toho člověk sotva všimne. Pokud chcete kvalitní romanťárnu, tohle je správná volba. Plus Lucy Liu?? ANO PROSÍM --(20.6.2018)

Příjemná romcom s okouzlující dvojící, fungujícím humorem a milennial zápletkou. Recept jako dělaný pro mě. Škoda, že v poslední třetině jako by scénárista zapomněl na veškerou předchozí dynamiku. Konec byl totiž až příliš předvídavý a klišoidní. Nicméně se jedná o úspěch v Netflixovské stáji podprůměrných komedií.(20.6.2018)

Vlastně o den později jsem úplně zapomněla, že jsem ten film viděla, kdybych se nemrkla na CSFD, tak bych si nevzpomněla. Což asi ve zkratce říká, jaký ten film je. Ničím nevybočující, nenutící o něčem hlouběji přemýšlet, nikdo nepředvede nijaký zvláštní herecký výkon. Je to prostě jen romantická komedie na jedno použití. A není špatná, jen prostě... velmi průměrná.(12.7.2018)