Mopsík k zulíbání

• Austrálie

Rodinný / Komedie

Velká Británie, 2018, 95 min

Pre milovníkov mopslíkov povinnosť.(6.11.2018)

Taký milý rodinný film so psíkom v hlavnej úlohe. Zo začiatku pomerne roztomilé a zábavné, len škoda, že sa v tom duchu nepokračovalo aj ďalej. Tej zábavy tam mohlo byť viac. Aj dramaticky silnejších momentov, nielen ten jeden, keď Patrik odplával na loďke. Celkovo však spokojnosť, na pozeranie spolu s deťmi obstojná záležitosť. Priemer. 60/100(24.6.2020)

Nakoľko mám psy veľmi rád a mops je asi moja najobľúbenejšia rasa, môj názor na tento film je preto trochu skreslený. Ide o príjemný, občas úsmevný, rodinný film. Pre mňa by to fungovalo podobne aj keby išlo o iného psa, ale práve mops tomu dodal niečo naviac, nakoľko táto rasa je smiešna sama osebe. 6,7/10.(11.9.2020)

Vůbec jsem to nečekala, ale opravdu jsem se bavila. Hlavní hrdinka je sice lehce nesympatická, ale během filmu vám přirostě k srdci i s tím ošklivým hafanem. Film nemá žádné velké poselství, prostě příjemná oddechovka s roztomilými momenty a nekomplikovaným dějem. 4*(9.7.2018)

• Johnny.ARN

Čo ti jebe? Už som videl film o mačke a bezdomovcovi, ale o blondske s niečím, čo sa chce hrať na psa, to je už na mňa moc. ODPAD!(17.6.2020)