Čtení babiččiny závěti přinese Saře šokující překvapení. Jako dědictví jí připadne mops Patrick. Sara neví, co s ním: jednak nemá moc ráda psy a zlatíčko Patrick je rozmazlený psí spratek, který jí dává jasně na známost, kdo je pánem v domě. Sařin život ani doposud nebyl uspořádaný a s přispěním nového člena její domácnosti se úplně hroutí. Proč jí to babička udělala?! Asi na to musela mít nějaký důvod… (JOJ Cinema)

misterz

Taký milý rodinný film so psíkom v hlavnej úlohe. Zo začiatku pomerne roztomilé a zábavné, len škoda, že sa v tom duchu nepokračovalo aj ďalej. Tej zábavy tam mohlo byť viac. Aj dramaticky silnejších momentov, nielen ten jeden, keď Patrik odplával na loďke. Celkovo však spokojnosť, na pozeranie spolu s deťmi obstojná záležitosť. Priemer. 60/100 ()

Arsenal83

Škaredšieho psa už fakt nevedeli vybrať, ale niektorí považuje tieto tvory za zlaté. Scenár na začiatku nahráva k tomu, aby Beattie Edmondson dosť prehrávala, proste jej tam dávajú afektované scénky, ktoré nie sú veľmi vtipné. Na druhej strane postupne niektoré situácie vyšli vtipne, najmä s do seba zahľadeným veterinárom. V momente, keď sa vlastne objaví na scéne on, celé sa to obracia do takej milej priemernej komédie, ktorá neurazí. Film obohacuje výborný soundtrack od skvelej speváčky Amy Macdonald. ()

Vxxx

Vůbec jsem to nečekala, ale opravdu jsem se bavila. Hlavní hrdinka je sice lehce nesympatická, ale během filmu vám přirostě k srdci i s tím ošklivým hafanem. Film nemá žádné velké poselství, prostě příjemná oddechovka s roztomilými momenty a nekomplikovaným dějem. 4* ()

Maximilianus

Nakoľko mám psy veľmi rád a mops je asi moja najobľúbenejšia rasa, môj názor na tento film je preto trochu skreslený. Ide o príjemný, občas úsmevný, rodinný film. Pre mňa by to fungovalo podobne aj keby išlo o iného psa, ale práve mops tomu dodal niečo naviac, nakoľko táto rasa je smiešna sama osebe. 6,7/10. ()