Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,800,000Tržby Celosvetovo $-(29.1.2010)

• Snorlax

Značně nepřehledný film o něčem, co mohlo být objevné v osmdesátých letech, ale dnes již asi nikoho neosloví, natož aby to někoho překvapilo. V hlavní roli se promenuje slizký Gere s vouskem sňatkového podvodníka, což z něj dělá postavu naprosto nekoukatelnou. Všechny ženské postavy jsou natolik fádní, že splývají v jednu. Až na paní senátorovou v podání fatálně přehrávající Straightové, jejíž scéna „jsem zloduch" zajisté vejde do dějin kinematografie jako zářný příklad toho, jak ne. Takže jedinými zajímavými jsou Hackman v roli žoviálního opilce a Washington v roli hlavního padoucha. Což je žalostně málo, neboť oba jsou před kamerou velmi sporadicky.(2.1.2019)

Dost podobné novějším Barvám moci s J.Travoltem,ale poměrně o dost nudnější.Herecké výkony nejsou špatné.Film zkrátka působí velice zastaralým dojmem.(1.5.2003)

Mladí Richard Gere a Denzel Washington a lehce zrající Gene Hackman pohromadě - co chtít více. Výborný začátek nám sice trochu zabředne v jisté nepřehlednosti a film postupně ztrácí švih, ale herecké výkony a výborná kamera a střih to podrží. Závěrečná oslava nových trendů ve stylu "Yes we can" či "We can do it" u mě nedokázala plně pokazit celkový dojem. Lumet hold řešil rád těžká témata a přinášel novátorské šokující pohledy ;-)(24.5.2015)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $3,800,000(23.12.2006)

• Richard Gere