poster

Owari no Seraph: Nagoja kessen hen (TV seriál)

 • Japonsko

  終わりのセラフ 名古屋決戦編

 • Japonsko

  Owari no Seraph: Nagoya kessen hen

 • USA

  Seraph of the End: Battle in Nagoya

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2015, 12x24 min

 • kubka4
  *****

  Druhá série předčila svého předchůdce snad ve všech ohledech, je akčnější, napínavější, má lepší příběh, atd. Takhle by měli sequely vypadat... Jediné, co se částečně zhoršilo je opening a ending, které se mi u první série líbily mnohem víc. Zbytek OST je ale vynikající a ani ty dvě "písně" nejsou zase tak špatné, pouze nemají na své předchůdce. Hlavní postavy jsou povedené a dokážu se do nich vcítit. Dokonce mi je líto Krul Tepes a to je to upír... No, uvidíme co nám přinese třetí série (teda pokud bude...). Budeme doufat, že to bude alespoň stejně dobré jako dvě předchozí... - 100 %(24.4.2016)

 • novoten
  *****

  Hlavní hrdina stále nedokáže argumentovat jinými pojmy než "rodina" a "přátelství", charakterů je tentokrát doslova nepřeberné množství a domněnka, že Yuu a Mika jsou do sebe ve skutečnosti hluboce zamilovaní, se stává téměř jistotou. Občas se vypráví o překot, jindy se celá epizoda odehrává jen v rovině nic neřešícího dialogu. A já fascinovaně zírám na každý nový zvrat nebo k dokonalosti animovanou akční scénu. Seraph možná nemá nejvyšší ambice a s otrávenými diváky bych si netroufal hádat, ale mně si na svou stranu ukradl okamžitě. Čekání na novou sérii bude k nesnesení.(23.2.2016)

 • mourek007
  *****

  Druhá série se mi taky hodně líbila. Nejlepší scéna (a taky nejlepší z celého seriálu), jak Mika bojoval s tou Démonní armádou (s tou hudbou to bylo fakt boží), však se mi ale líbila celá ta bitva v Naguye (třeba jak Guren bojoval proti Crowleyovi, který ho nakonec dobře rozsekal)...Jedinou věc, ale tomu musím vytkout...ten konec...ten konec se mi vůbec nelíbil...byl úplně o ničem, prostě v klidu porazil démona, v pohodě utekli, nic se nestalo, lidé proti upírům bojují dál a nikdo nevyhrál...ani ten vztah Yua s Shinoo (doufal sem že spolu něco budou mít nebo tak něco, ale tady se nic nestalo...). Nechali otevřený konec, ale neudělali pokračování, to je prostě na hovno. Ale i tak se mi celý série i anime hodně líbilo...(23.2.2017)

 • Fordzy
  ***

  Lepší nežli první série, ale jen o kousíček. Odpovědi na otázky jsem nedostal, spíše naopak se objevila řada nových otázek, které doufám budou zodpovězeny v nadcházející 3. sérii. Konec byl vcelku zmatečný a jen díky epičnosti zakončení to můžu považovat za dobré finále 2. série. Nevím, jak ostatní ale pořád mám pocit, že Mikaela je holka a pořád čekám, kdy se to odhalí jako plotwist. Doporučuji těm, kterým se líbila 1. série. Je to dobré a zábavné pokračování. 70%(21.1.2016)

 • Gantai
  *****

  Kromě retardovaného openingu (tohle je prostě opening pro romantické anime) jsem spokojen. Věděl jsem, že tohle anime se budu hodně lišit od SnK. Věděl jsem to. Konečně jsou tady pořádné fighty, navíc časté. Kresba pozadí je sice pořád taková těžkopádná, ale dokážu to překousnout, protože fighty jsou nádherný. EDIT. Po konci musím říct, že finální plottwist byl zajímavý, vývoj postav taktéž a blablabla. Jsem rád, že bude další série, mohla by být ještě lepší, než tato. Konečně se OnS úplně odlišilo od SnK a jde svou vlastní cestou. Pro mě mnohem záživnější než již zmíněné SnK, už jenom proto, že postavy nejsou nesmrtelné, ale nejsou terčem všech přírodních náhod a podobných hoven, kdy v SnK umřela většina všech postav.(15.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace