poster

Daughter of the Wolf

Akční / Thriller

Kanada, 2019, 88 min

Režie:

David Hackl

Scénář:

Nick Agiashvili

Kamera:

Mark Dobrescu

Hudba:

Jeff Toyne

Producenti:

Kevin DeWalt

Střih:

Jackie Dzuba

Scénografie:

Kathy McCoy

Kostýmy:

Brenda Shenher
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ArchAngel_
  **

  Dejte téhle herečce už pořádnej Blockbuster, hlavní roli v pořádným velko-rozpočtovém filmu, kde by mohla i trochu hrát. Tyhle filmy působí jako ztráta času a potenciálu pro všechny, ale slušný prostředí a pěkný vlci, i když určitě by takhle neútočili na skupinu lidí ... 1* za Ginu a druhá * za toho pěkného vlka :)(18.6.2019)

 • Morholt
  **

  Čekal jsem něco na způsob In The Blood v mrazivém horském prostředí, ale chyba lávky. I v tomto případě Gina sice někoho zachraňuje, ale v tomto případě jde jen o úmorný výlet krajinou, která trpí podivnými klimatickými zvraty. Akce je minimum a když na ní dojde, tak je příšerná a nelze přehlédnout ani fakt, že střelná či jakákoliv jiná zranění nic neznamenají a hlavní hrdinka je naprosto imunní vůči byť jen minimálním známkám podchlazení. 25% za vlky i Ginu, která se mi prostě líbí.(20.6.2019)

 • Profík
  **

  Ženská kolikrát vydrží víc než člověk, tady to platí stopro. Námět není originální, ale s tou lokací a Ginou to mohl bejt slušnej biják. Ale není. Všechny postavy se chovají tak, jako by soutěžili o cenu největšího blbce a já bych to viděl celkem na plichtu, všichni svorně IQ houpacího koně. Škoda času, i když mám pro Ginu slabost. 35%(17.6.2019)

 • Prochy38
  ***

  Jak G. Carano nemusím, tady se mi líbila a role jí sedla jako ulitá. Ne nadarmo se říká a platí to u všech živočišných druhů: "Nikdy nenaser matku!!" Hodně mi udělal radost záporák v podání R. Dreyfusse. Sedlo. Super prostředí, tvůrci se nebáli krve a myslím, že se i drželi takové nějaké reality. Žádné velké hrdinství... Líbilo!(21.7.2019)

 • oveckaoa
  **

  To byla nějaká ženská verze Terminátora křížená s Revenantem akorát bez medvěda nebo co ? Ženské unesou syna, ale únos se zvrtne a ona jde po únoscích všichni ze umírají její rukou nebo jich pokousají případně sežerou vlci, ale ona stále stojí na nohou a kromě škrábanců na sobě nic nemá. Dokonce i spadne z vodopádu a stále jí nic není a tak si říkám není to náhodou prequel Terminátora Temný Osud. David Hackl je režisér jednoho filmu Saw 5 od té doby díru ve světě neudělal a nejspíše i neudělá.(16.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace