Epizody(12)

Když byla Tokonome Mamori ještě malá, našli v jejím těle při jedné z prohlídek zvláštní schopnost, která ji dokáže proměnit v tzv. Liberator – magickou zbraň. Nikdo jí však o tom nic neřekl, a tak žila celé roky v absolutní nevědomosti. O pár let později si pro ni ovšem přišli muži v černém, kteří ji převezli na neznámý tropický ostrov. Tam se také nachází jisté školské zařízení, které se specializuje na výcvik Liberator a tzv. Ecsta – držitelek zbraní. Cílem instituce je vytvářet synchronizované dvojice, které se společně stávají silnými bojovnicemi. Mamori je však nezkušená a nic o svých schopnostech neví, a tak je hned při prvním testovacím střetu zahnána do kouta. Z potíží ji ale pomůže jiná nově příchozí studentka – Shikishima Mirei, Ecsta, která v ní jediným polibkem probudí její schopnost proměny v Liberator. Dokáží společně překonat všechny nástrahy, které je na nové škole čekají? (EMIA)

DaweForeman odpad!

Už po první díle jsem si řikal, zda má tohle smysl sledovat, ale něco mi nedalo a musel jsem to shlédnout do konce a teď si nadávám za ztrátu času. Vše na tomhle je přehnané v negativním slova smyslu. Naivnost tu dosahuje nových výšin; ecchi - no spíše už light hentai tu obsahuje všechny japonské zvrhlosti, které u anime nesnáší; design je opravdu zase typicky kýčovitě japonský a nemusím ani zmiňovat příběh, který je svým způsobem o ničem. Trochu mi tohle připomínalo stylem anime "Cross Ange" s tím, že ono jmenované anime z toho vychází mnohem lépe, i když to tam taky není žádná sláva. Animace celkem ujde (když vyjmu design) a hudba stojí za nic. ()

Lettanea

Vážne seriózne rozmýšľam nad psychickým stavom tvorcov... Koho preboha toto napadne... Ale ak mám byť úprimný - stále lepšie ako Angel Beats! ()

SonGokussj odpad!

První dojem: přišel jsem z práce, začal si vybalovat a u toho jsem si řekl "kouknu na nějakou blbost, ať to nemusím moc sledovat". No, přitáhlo mě to cca na dobrých 15 minut s otevřenou pusou zírající a nechápající. Však posuďte sami. ***SPOILER ALERT*** Moře vyplaví holku || 2 holky v plavkách jí jdou přivítat || holka na tričku napsáno "panna" || tvrdí však, že je to její příjmení a ať se jí nesmějí || poté dodá, že pannou je || 2 holky se začínaj líbat, mačkat prsa a sjíždět rukou dolů || jakmile se tak stane, blond s 30kg prsama se změní v pistoli a začnou holce vyhrožovat || holce přijde na záchranu nějaká ženská || v polospánku || přiletí raketou || která vybuchne || když se zatarasí o nějaký štít kolem celého ostrova || na pláž || ninja-obratem vezme holku a začne jí svlékat a mačkat prsa || holka se při orgasmu přemění na meč || následuje neutralizace těch 2 holek (holka+zbraň) || blond se změní zpět na holku s 30kg prsama || přitom neutralizuje také veškeré jejich oblečení AŽ na tenký proužek textilu přesně tam, kde mají (převezmu po Jeoffreym) myší dírku... || polovina seriálu pryč || obě se dostanou do "školy", kde jsou samé holky || nějaká třídní šikan-girl je vyzve na zápas || chce je zabít || tím, že zajede do ku*dy své kamarádky || ta se změní na braň || ženská neváhá, svlékne triko holce || rozepne také košili svou || při líbání jezdí svými bradavkami po bradavkách holky || líbající se bradavky...|| ruka v klíně || holka meč || vítězství nad šikan-girl || holka-meč se změní zpět na holku || všechny ostatní holky si na ni ukážou a řeknou "ona má na triku napsané "Panna!"" || end ***KONEC SPOILERU*** Kdo tohle vymýšlí, já nevim -_- Drop a naprosto nechápajících 10% (holka měla pěkná prsa). ()

Starletka

Víte jak jsem si dala na začátku roku předsevzetí, že se konečně podívám na všechny GL, protože už jsem se na to chystala roky a výzva je výzva? Jde to skvěle. Jde to naprosto skvěle. Momentálně bych dostala radši drátem do oka než sledovat další nevinné, neposkvrněné dívky červenající se mezi svými spolužačkami na prestižní celo-dívčí akademii, takže jsem se rozhodla se pro změnu zbavit těch největších zel ze seznamu, protože už mi toho moc nezbývá a nechat si je všechny na konec by byla sebevražda. Nuže, jsem tady. A možná vás to překvapí, ale zas tak velké utrpení to nakonec není. První epizoda je pravda příšerná, ale pak to tak nějak celé upadne do stereotypu a v půlce jsem si na něj už zvykla. Je to prostě jen porno. Obyčejné, přímočaré, prachsprosté lesbické fetiš porno, kterého jsou na internetu miliony a jenž svůj účel u svého publika (kterým já nejsem) nejspíš splňuje a dávat tomu tedy odpad jen za to, že to přineslo co to slibovalo, je potom trochu zvláštní. Nicméně! Na svou tématiku je toto dílko líné a to tak, že strašně líné, milionkrát dokola opakující to samé v každé scéně, takže po desáté scéně osahávání vnad se už i nadšený fanoušek sledování této činnosti musí začít nudit. Nicméně! Když to porovnám s (zatím) nejhorším GL, které jsem měla tu smůlu vidět - ano, hádáte správně, Citrus - které prodává incest, znásilnění a emocionální vydírání jako super-duper romantické a krásné a přitom si ještě rádo hraje na komplexní a emocionální příběh - vyjdou mi z toho kozy tisíce a jedné noci (které nejsou a nemají být žádným sofistikovaným veledílem a ani si na nic takového nehrají) jako ten snesitelnější kousek. Plus ve druhé půlce se dokonce objeví i nějaký náznak děje. Samozřejmě zároveň ale pořád platí, že je to strašná kravina, jenž na poli ecchi nepřináší nic nového. Jestli jsem Citrus dala 3/10, tak kozám musím dát D. Teda pardon 4/10 ()

Jeoffrey

Kromě toho, že je to především o "dívčí akci" je hlavním artiklem tohoto dílka zase jednou ono slavné slovo "oppai". Ovšem musím přiznat, že jsem byl u těchto oppai jednou věcí překvapen. Autor tohoto díla evidentně nějaké ty oppai v životě viděl a tedy pochopil důležitý fakt, že každá žena je má jiné. Oppai se mohou lišit nejen velikostí, jak to prezentuje pár autorů erotiky a hentai (zatímco valná většina jim dává vcelku stejný tvar a co největší velikost), ale třeba také tvarem, opálením, nebo také velikostí a tvarem bradavek. Zkrátka tady je opravdu velký výběr nejrůznějších oppai a fanoušci této části ženského těla si asi přijdou na své stejně jako vyznavači yuri. Erotických scén mezi děvčaty se zde vyskytuje skoro stejně jako počet obnažených oppai a na rozdíl od spousty klišé anime s nálepkou ecchi tyto působí opravdu jako erotika a ne jen jako souhra nešťastných náhod. Takže se nám zde dostane kromě osahávání oppai i nějakého toho líbání, různých erotických praktik a nejspíš i "kliknutí na myšku", což vzhledem k faktu, že přes kalhotky nevidím, nemohu s jistotou říct. Pro fanoušky oppai dobrá zpráva, první díl byl bez cenzury a je tedy možné, že tento trend bude pokračovat a tedy si můžete oppai vychutnat v plné kráse. Jinak zbytek už je vcelku hromádka klišé s náznakem příběhu o hloubce výstřihu 12-ti leté lolitky a tento je tam stejně asi jenom proto, aby to nebylo jen o yuri a obnažených oppai. Charaktery nezaujali, animace neoslnila a všechny ty oppai to nezachrání... Drop po prvním díle, protože já sleduji anime opravdu hlavně kvůli příběhu a ne kvůli oppai. Hodnotit nebudu, toto přenechám jiným znalcům a pokud vám přijde, že mám v tomto svém komentáři mockrát slovo oppai, pak se podívejte na toto dílo a zjistíte, že tam jich je mnohem víc... ()