Epizody(12)

V pokračování anime Gochūmon wa usagi desu ka? z roku 2014 se opět setkáváme s mladou dívkou jménem Cocoa Hoto, která již skoro rok bydlí a pracuje v kavárně Rabbit House. Anime se zaměřuje na každodenní život hlavní hrdinky a jejích přátel. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Dost možná (nebo spíš skoro určitě) budu asi zase jediným kdo tomuhle napálí 5*, ale mě tento seriál prostě vyhovuje. Roztomilost animace, roztomilost a složení charakterů (kde je už třeba jen taková Chino už jenom s tím jak vždycky řekne "Cocoa-san" naprosto kouzelná), příjemné a poklidné tempo, jemný humor, moc hezký opening a ending - to vše je v přesně takové míře a provedení jak to mám u podobných konceptů rád a tak i když tomu chybí něco trošičku navíc, co má nejoblíbenější díla z kategorie "cute girls do cute things in cute ways" jako je třeba Azumanga, nebo Strawberry Marshmallow apod. mají, tak i tady jsem stejně u každého dílu nadmíru spokojen a prostě si to užívám. Druhá série si u mě udržela stejný dojem jako ta první a tak i mé hodnocení zůstává. 9/10 ()