Unfriend

Friend Request

Friend Request

Thriller / Horor

Německo, 2016, 92 min

Nezajímavé postavy, hloupé chování a zaprášená zápletka, ale ty hororové momenty, kdy začne jít o krk. Za tyhle noční můry by se nestyděl ani Freddy Krueger, masky by naopak potěšily Sama Raimiho. Výtky blednou ve světle toho, že jako horor Friend Request funguje jako málokterá žánrovka z posledních let.(17.9.2016)

Byl by to ještě lepší horor, kdyby to nemělo tak nepříjemně předvídatelný průběh, kde se v podstatě nestane nic, co by bylo skutečně nečekané. Ale jako lekací horor to docela funguje, navíc se cítíte nepříjemně, když má něco přijít a jste z toho nesví, protože víte, že to nebude pěkné. Zapojení sociálních sítí je funkční, i když místy nelogické.(22.4.2017)

Verhoeven? Že by jen shoda jmen? Na nízkorozpočťák plný nesympatických hovadických teenagerů odsouzených ke zmasakrování to bylo příjemné překvapení. Chválím především dynamický soundtrack. Neřekla bych, že film se až tak moc zabýval sociálním přesahem FB, jako že se spíš zabýval zmasakrováváním hovadických teenagerů způsobem hodným pochvaly. Je to vlastně klasická vyvražďovačka naroubovaná na "ducha ve Facebooku," ale funguje to velmi dobře. A konec potěšil. Jen tak dál, Verhoevene!(21.2.2017)

Konečně. Ani nevím po jak dlouhé době jsem se zase párkrát solidně lekl. Ale žádnej takovej ten zprzněnej malej cukaneček, kterej čekáte. Pořádnej kopanec a jak říká homoděj Jaro Slávik, zimomriavky. Abych ze sebe vypreparoval jádra i k filmu a neplácal tu o buznách, tak bych dodal, že sem čekal další Fejsbůkovou chujovinu. A ono to tak i začalo. Peytldík ,že z toho Šimon SběrHoven dokázal vydolovat pořádně ujetej virtuální wičkráft a to se Doníkovi móóóc líbilo. Mám rád šarodejnišky. Takže za mě veliká spokojenost. Vosumdesát % P.s.: vlastně ani nevím, proč jsem tomu nedal pět....(2.2.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $5,952,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ na prekvapenie pozerateľný lakačkový horor, vidieť že to bolo v celku šikovných rukách /60%/(14.10.2016)