Tri mladé nespokojné ženy frustrované všadeprítomnou mužskou dominanciou sa spoja v boji proti celému svetu. Rozhodnú sa vytvoriť komunitu, v ktorej sa každá bude môcť spoľahnúť na pomoc tých ostatných, najmä pri problémoch s mužmi, milencami či šovinistickým šéfom v zamestnaní. Ženy sa spoločne učia byť nezávislé, milovať samy seba a plniť si životné sny. Do sesterstva vstúpi aj ambiciózna spisovateľka Honey (Heather Grahamová), ktorá sa nedokáže presadiť v svojej profesii. Spolu s priateľkami Evou (Angela Kinseyová) a Candy (Stephanie Beatrizová) vytvoria silný a zohraný tím, ktorý svojou koncentrovanou dievčenskou silou prekoná všetky nástrahy mužského sveta. Tri odhodlané ženy sa učia dosiahnuť spokojnosť v živote a úspech v práci tak, aby sa nemuseli vzdávať svojej vlastnej osobnosti ani pristupovať k ponižujúcim kompromisom. (TV JOJ)

kaylin

Co se tímhle Heather Graham snažila říct, je asi celkem jasné, měla se zde ukázat síla ženy, ale ona pro to zvolila formu, která se mi jeví trochu nešťastná. Ten úvod je celkem trapný, zápolení hrdinek také a končí to tak, jak se dalo celou dobu čekat. Heather ukázala, že je kromě hraní schopná psát i režírovat, ale zázrak to není. ()