Morris z Ameriky

Morris from America

Drama / Romantický

Německo / USA, 2016, 91 min

• matushsvk

Premrhaný potenciál, z ktorého sa dalo vyťažiť omnoho viac ako 50 minút blúdenia po nemeckých teen party, kde miestne deti od 13 rokov užívajú všetky dostupné druhy omamných a psychadelických látok.(9.9.2016)

Tohle se mi zamlouvalo. Markees Christmas a Craig Robinson jsou skvělá dvojka, kdy první výborně ztvárňuje nejistého klackovitého kluka, který začíná přicházet do puberty, druhý zase unaveného otce, který ví, že pro syna nedělá dost, ale snaží se. Tohle mě prostě bavilo sledovat jenom proto, že jsem chtěl vidět, jak se jejich vztahy i vztahy jiné budou vyvíjet. A vůbec nevadí, že to nemá konec. Náhled do života jedné neúplné rodiny.(6.11.2016)

Vlastně to nebylo vůbec špatný, ale zároveň to nebylo nějak extra originální ani zábavný. Kdyby to bylo o fousek něčím zajímavější, líp natočený nebo zahraný, dal bych i 4 hvězdy. Takhle dávám 69 pubertální dvojsmyslných %.(25.11.2016)

V podstatě je to tří hvězdičková jednohubka, ale musím říct, že se mi na tenhle film koukalo hrozně pěkně. Morrisovi jsem fandil a přál jsem mu alespoň trošku toho štěstí. Jenže to by scénárista nesměl bejt svině a nesměl by ho v tom, pro Morrise, zavšiveném Německu, dusit celou tu dobu. No ale konec dobrý, všechno dobré, a tak musím říct, že tahle sonda do života kluka, který má pocit, že do malého německého města nepatří, je poměrně přesná. K tomu se mi líbila i kamera a prostředí Heidelbergu. Hned bych se tam jel podívat.(25.3.2017)