Reklama

Reklama

The Mandalorian - Season 1 (2019) (série)


Kapitola 2: Dítě (S01E02)

(epizoda)
  • USA Chapter 2: The Child (více)

VOD (1)

Mandalorian našel, co hledal, avšak jeho loď rozebrali pouštní sběrači a on nemůže opustit planetu. (Disney+)

Recenze (81)

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mandalorian je skvělej charakter a potěšil i Nick Nolte, ten vypadá parádně. V podstatě je to mini epizoda, kdy musí Mando splnit vedlejší úkol. Začátek je tak pozvolný a seriál vůbec nespěchá, jenže to technický provedení, výborná hudba a luxusní vizuál stačí k tomu, aby se divák bavil i v době, kdy jen Mandalorian sedí a machá rukama, když startuje loď, nebo při jeho typický Pedropascalovský chůzi. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čo by to bolo za seriál z prostredia Star Wars, keby sa v ňom neobjavili Jawovia. Milé otravné potvorky, ktoré ale dokážu človeku pekne zmepríjemniť život o čom sa na vlastnej koži presvedčí aj Mando. Veľmi dobre časovaná epizóda. Vôbec som sa nenudil a to je dosť podstatné. Teším sa čo prinesie ďalšia časť s little Yodom. 99% ()

Reklama

The_soloist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhý díl se na rozdíl od toho prvního nebere vůbec vážně, což je jedině dobře. Cynické chování Mandaloriana spolu s mini Yodou a "cigoši" je místy dokonce solidní komedie. Tvůrci se musí opravdu ocenit za jednoduchost, se kterou k dílu přistupují. Je až udivující, že i přes necelou půlhodinku tato epizoda dokázala zahrnout humor, napětí, dojetí a vyvrcholení. Zároveň se ovšem trochu obávám o celkovou tvorbu Disney +. U Star Wars mi to překvapivě tolik nevadí, ale pokud se plánuje podobná stopáž i u Marvelu, mám s tím problém. Na druhou stranu je to více než pravděpodobné, když si člověk uvědomí, kolik látky nám chce Disney v budoucích letech ukázat. ()

Frca 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

OBSAHUJE SPOILERY Tady už dávám za 5*. Mandalorian je prostě badass. A jeho cíl, kterého měl zabít, ale se kterým nyní cestuje nám taky ukázal, že naproti tomu, že je v těle dítěte, tak si taky nic nenechá líbit. Trochu mě štve, že se v minulém díle zbavili postavy droida, kterého hrál režisér Ragnaroku. Ale co se dá dělat. Je to krutý svět lovců odměn s zde přežijí jen ti nejsilnější. ()

Kinofil 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Moc velký pokrok se nekoná. Spíše si musíme zvyknout a přijmout jaké to je. Příběh jakožto veškeré podání je stále minimalistické. Malý Yoda (jeho druh nemá název) je roztomilý a rovněž tajemný a jsem rád za využití loutek. Víc nám toho 2. díl nenabídl. Snad příště přistane na zajímavější planetě se zajímavějším děním. Edit: Naštěstí ano. 75%. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (4)

  • Oči Jawů na planetě Arvala-7 jsou více červené, zatímco ti na Tatooine je mají do žluta. (NiWi)
  • Když Mandalorian (Pedro Pascal) vyhodí Jawu z okna sandcrawleru, padající Jawa nedopadne na zem, ale prostě zmizí. (G....)
  • Jeden ze záběrů odhaluje jméno planety, které zní Arvala-7. (NiWi)

Reklama

Reklama