Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Kvôli menšej devastácií lode sa Mando musí vrátiť za starým známym, ktorý od neho ale na oplátku tiež potrebuje pomoc. A samozrejme s nikým iným ako s Impériom.  Prevedenie: Niekto by mohol apelovať na to, že Mando iba lieta sem a tam a vždy ho nieto využije  na nijakú nebezpečnú misiu výmenou za informácie. Ale mňa to aj napriek tomu neskutočne baví. Navyše ak sa pripletú známe postavy univerza a ešte k tomu sa posunie príbeh aj okolo Baby Yodu tak neni o čom. 95% ()

cyphercz

Konečně jsme se v půlce řady někam posunuli, bylo nám poodkryto více z hlavní dějové linky, a to konkrétně proč je Baby Yoda tak důležitý, něco málo jsme také uviděli z plánů Moff Gideona, příběhově se hezky navázalo na události první řady, zejména shledání našich hlavních hrdinů bylo opravdu pěkné a člověk cítil ty vazby, které si postavy mezi sebou postupně vybudovaly během událostí oné první série, akce bylo tak akorát, zkrátka dost povedený díl a snad si seriál tuto laťku udrží až do konce. ()

Daniel2003

Další sidequest, ale tentokrát ten, který má význam pro budoucnost, staví na tom, co jsme už viděli a pokačuje v příběhu. Známé postavy parádní, prokreslení charakterů super. Dynamika celého dílu je pecková, akce vymazlená a konečně i kreativní. Hlášky fungují a velice dobře odlehčují vše okolo. Při závěrečném rozhovoru s X-Wing pilotem mi tóny Williamsovy Resistence theme způsobily pořádnou husí kůži. Gideon perfektní. ANO, TAKHLE TO MÁ BÝT, ANI NEPOTŘEBUJEME AHSOKU! ()

aR3Zz

Temná strana vystrkuje růžky a zápletka je na světě! Povedený akční díl, opět precizně zpracovaný. Nadšení přetrvává i u čtvrtého dílu, navíc jsem natěšen na ten další. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak díly druhé série, přesto že mají vlastní zajímavý děj, tak posouvají také hlavní linii a druhá řada tak působí komplexněji a soudržněji. ()

Lenka.Vilka

Úvodní debata s kabelama byla skvělá. Tohle je fajn úplně všude. Jako vždy skvělá akce. Q tentokrát se dozvíme i něco víc a podstatného  :O  :D  PS: máme za sebou dvanáctý díl. Moc nepobírám, že i po té době si stále stěžuje na koncept "slepička šla kohoutkovi pro vodu, ale tam někoho potkala...". Je to tam celou dobu. Mě to baví a vůbec neuráží. Ale není už čas nechat to buď jít nebo se jenom další díl nekoukat, když to nevyhovuje? Jenom říkám...  ;) ()

• Ve scéně, kdy Mando, Cara Dune a Greef Karga odnáší Baby Yodu do „školy“, je v záběru za nimi vidět socha robota IG-11 jako pocta jeho oběti v 1. sérii. (Doli10)
  • Člen štábu, kterého bylo možné zahlédnout v čase 18:04, byl pár dnů po premiéře na Disney+ digitálně odstraněn. Takže zpětně už se na něj můžeme podívat pouze na fotkách a videích co zůstaly na internetu. (Hlubinix)
  • Když se Baby Yoda po jízdě plné otáček v Razor Crest pozvrací, odkazuje to na Strážce Galaxie 2 (2017), kde Baby Groot pozvrací po několika přeskocích mezi galaxiemi. (Doli10)