Reklama

Reklama

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)


Kapitola 14: Tragédie (S02E06)

(epizoda)
  • USA Chapter 14: The Tragedy (více)

VOD (1)

Mandalorian a Dítě cestují na místo, kde stával prastarý chrám. (Disney+)

Recenze (73)

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl dostal za úkol zrežírovat svérázný Robert Rodriguez, který to má velice blízko ke Q. Tarantinovi (přeci jen spolu na několika filmech spolupracovali), no a podle toho to taky vypadá. Další šťavnatá epizoda plná akce, únosů a starých známých. 2. série si drží nadstandardní tempo. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu nevyrovnaná akční jízda s představením staré známé tváře, která je patřičně charizmatická tak jako kdysi. Grogu doplnil palivo a jede se dál. Snad jen poskakování s troopery mezi kameny bylo tak trochu chaotické a technicky ne příliš povedené. Pořád má ale i tak příběh zatracený spád, uvídíme co finále. ()

Reklama

Spielbergo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se mi splnil zase jeden dlouholetý sen. Prostý muž, razící si cestu galaxií, dokazuje, že je i na stará kolena stále ještě klasa. Lovec odměn je sice komplikovaná profese, ale zjevně ne pro toho nejlepšího, který se tím živil ještě dřív, než si Din Djarin poprvé hrál v kotelně mandalorianského sirotčince na horníka. ()

instageek_cz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další parádní epizoda, která by se svou vizuální stránkou neztratila ani v kině! Návrat legendy se povedl, Vy-víte-kdo konečně předvede, že je víc než jen chodící über cool brnění!! Grogův tranz je správně mimozemsky děsivý, a kromě podivnýho čachrování s backpackem mi tu nic nevadilo. Můžeme jen smeknout před Favreauem, že dokázal takhle skvělou show vymyslet, a je mi skoro líto nový trilogie, která je už teď Mandalorianem zcela zadupaná do země a ztracená v prachu zapomnění. A když tak čtu některý reakce, tak si říkám, že pokud i tenhle seriál fanouškům původních Star Wars vadí, tak už pro ně fakt není žádná naděje:)) (Více článků a zajímavostí ze světa nejen SW čtěte na instagramovém profilu instageek_cz !!:) ) ()

SmajdalfCZ1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byl jeden z dílů, který se mi nejvíce líbil v téhle sérii. Jízda od startu do konce. Boba Fett a Fennec to celkem rozjeli. Boba dostal dost prostoru a předvedl skvělý souboj se ST. Poprvé jsem viděl jak z ST lítají kusy plastů. Tahle epizoda se mi vážně líbila a doufám, že to ke konci druhé série neztratí tempo. Tenhle díl se musel líbit i těm co doposud rejpali, že to jen kopíruje první sérii. Navíc tu máme více Jedi duchovna což je mi velice sympatické. Jsem zvědav na poslední dvě epizody. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (10)

  • Keď sa Din Djarin (Pedro Pascal) pýta Boba Fettu (Temuera Morrison), či je Mandalorian, ten mu odpovie: „I'm a simple man making his way through the galaxy.“ Tieto slová sú veľmi podobné tým, ktoré povedal jeho „otec“, Jango Fett (tiež Temuera Morrison) v Star Wars: Epizoda II - Klonovaní útočia (2002). Obi-Wanovi na jeho otázku, či je na svoje klony hrdý, odpovedá: „I'm just a simple man trying to make my way in the universe.“ (ČSFD)
  • V této epizodě se poprvé v akci představili tzv. dark troopeři – Impériem speciálně navržení smrtící bojoví droidi, kteří se vůbec poprvé objevili v dnes již nekanonické videohře „Star Wars: Dark Forces“ z roku 1995. (TwoFace)
  • Boba Fett (Temuera Morrison) v tomto díle o sobě prohlásí: „I'm a simple man making his way through the galaxy,“ což je téměř stejná odpověď, kterou řekne jeho „otec“ Jango Fett (Temuera Morrison) Obi-Wanovi (Ewan McGregor) ve Star Wars Epizodě II (2002), konkrétně: „I'm just a simple man trying to make my way in the universe.“ Oboje je to reakce na zjišťování hlavních kladných postav, co jsou zač. (Sidarius)

Reklama

Reklama