Chapter 3: The Sin (S01E03) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2019, 37 min

Tvůrci:

Jon Favreau

Deborah Chow

Jon Favreau

Co mi na tomto díle nejvíc vadí je fakt, že Mandalorian nemá sebemenší problém chladnokrevně zabít 10 mírumilovných Jawů co jeho jenom "taserovali" svými elektropuškami, nebo chladnokrevně kuchnout nožíkem na houby space bizona co jen chránil svého nenarozeného potomka, ale kvůli baby Yodovi se najednou celej emocionálně sesype a je skoro zabit (kdyby nezasáhla deus ex machina) i s tím svým roztomiloučkým kamarádem, který je hlavním důvodem proč tomu většina lidí dává plnej počet... jsem zvědavej kam se to bude dál vyvíjet.(23.11.2019)

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Ropočet: $15 mil. || Tak to tvůrci po dvou utahaných epizodách pochopili. Nelze točit miniseriál s nicneříkajícími epizody, ale buď nás zahrnout akcí, nebo prohloubením postav. Zde je to obojí, i když akce vyniká. Konečně se zajímám, co bude dál, než jen "bude další díl lepší?". Tak ať to vydrží. 80%.(26.11.2019)

Po třech epizodách hotovo, páč musim přiznat, že si to naprosto nepokrytě užívam! Přes všechny pindy na Disney adresu - právě tady je k vidění i pozitivní síla tohohle kolosu, páč v mainstreamových vodách můžou díky zásobě kvalitních tvůrců, haldě prachů a bezpočtu licencí tvořit mraky divácky vděčných záležitostí. Vizuál bomba, westernově psaneckej odér taky a žiši, jak mu dá na konci tu kuličku! <3(1.12.2019)

Mandalorian nepolevuje na atmosféře a na akci ani ve třetí epizodě, právě naopak obojí se hezky stupňuje. Navíc se i trochu začíná pracovat s mytologií, což velmi cením, jelikož se od Old Republic s Mandaloriany zas tak moc nepracovalo. Jediné, co by tvůrci mohli vylepšit jsou dialogy, kterých je stále poskrovnu a pomalu v půlce série už by to trochu chtělo přitlačit na psychologii postav. Jinak ovšem zase paráda!(27.11.2019)

Tretí diel obsahuje slušnú akciu, ako aj citové momenty. Pedro Pascal opäť hrá celým telom a nemusíme ani vidieť jeho tvár, na vyjadrenie pochodov v jeho mysli nám stačia gestá rúk. V tejto epizóde sme sa navyše posunuli oveľa viac, než v tom predošlom „сука“ dieli. Postavy sa začínajú kryštalizovať a to sľúbené podsvetie sa nám začína rozvíjať v celej svojej kráse. Navyše sme sa dočkali opäť pár prestreliek a badass momentov, ktoré ocenia najmä fanúšikovia westernov. Skrátka, zase dokonale naplnený diel, ktorý je síce krátky, no nie je v ňom jediné hluché miesto.(23.11.2019)

• - Jeden z nájemných lovců Greefa Kargy (Carl Weathers) je z rasy Zabrak, stejné rasy jako Darth Maul. (NiWi)

• - Když se Mandalorian vrací pro dítě, tak urve kouli z tyče, která vyjíždí u dveří. Při odchodu ale koule na tyči visí. (Duoscop)